Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: perfect fit (us)

Pozwól sobie poczuć niesamowitą przyjemność i już teraz kup Perfect Fit SilaSkin Cruiser Ring!

  

Perfect Fit SilaSkin Cruiser Ring to profesjonalnie wykonana opaska na penisa stanowiąca idealny dodatek w ramach wieczornych zabaw z drugą połówką. Dlaczego? Każdy pierścień na penisa ma na celu nie tylko urozmaicenie doznań, ale też wzmocnienie i przedłużenie erekcji. Jest to związane ze spowolnieniem odpływu krwi z ciał jamistych, z których stworzone jest przyrodzenie. To naturalny i bezpieczny sposób stosowany od lat! Opinie użytkowników często wspominają o przyjemnym w dotyku materiale, z którego stworzono Perfect Fit SilaSkin Cruiser Ring. Tworzywo jest autorską recepturą marki Perfect Fit i nazywa się SilaSkin. Stanowi mieszankę silikonu i TPR.

  

Proponowany przez nasz sklep produkt wyróżnia także adekwatna do jakości cena. Nie można zapominać o tym, że średnica wewnętrzna może się zmieniać – materiał jest rozciągliwy. Eksperci przypominają, by ze względu na użycie silikonu w produkcji stosować wyłącznie lubrykanty na bazie wody, inne mogą uszkodzić pierścień na penisa Perfect Fit SilaSkin Cruiser Ring. W trosce o swój komfort i bezpieczeństwo dbaj o higienę, a więc przed i po użyciu umyj opaskę na penisa z pomocą wody i mydła antybakteryjnego.

  

Nasz sklep serdecznie poleca! Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami znajdującymi się w naszej ofercie. Nie bój się eksperymentów i już dziś kup sobie wyjątkowy upominek.

  

Parametry techniczne:

kolor: przezroczysty

materiał: SilaSkin (mieszanka silikonu i TPR)

średnica zewnętrzna: 63,5 mm

PIERSCIENIE/NAKLADKI EREKCYJNE

  • materiał: 

    SilaSkin (mieszanka silikonu i TPR)

  • średnica (w cm): 

    6,3