Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: king cock (us)

King Cock big dildo - 10'' Cock sztuczny penis (czarny) to produkt, który dzięki perfekcji wykonania i imponującym rozmiarom pozwala na intensywną penetrację wszędzie tam, gdzie tylko zapragniesz.

 

Mocna przyssawka dilda umożliwia zamocowanie produktu na dowolnej płaskiej przestrzeni. Realistyczne wykonanie, które eksponuje typowe dla penisa cechy fizyczne, wzmacnia doznania odczuwane podczas zabawy. Nic tylko spędzić czas z gadżetem sam na sam lub z drugą osobą, która lubi łóżkowe urozmaicenia.

 

Zabawa z królem wśród dużych dild należy do bezpiecznych dzięki winylowi, z którego wykonane zostało Big dildo 10 cali King Cock. Materiał nie zawiera szkodliwych ftalanów czy lateksu, które mogłyby uczulić. O niezwykłych doznaniach przekonują opinie użytkowników z całego świata. Niska cena nie świadczy o jakości produktu – wszystkie gadżety dostępne w naszym sklepie charakteryzuje wysoka jakość i bezpieczeństwo.

 

Jeżeli wahasz się nad wyborem podczas zakupu pierwszego dilda, to zaufaj doświadczeniu innych osób, które typują właśnie tego giganta jako produkt, który doprowadzi do niezapomnianego orgazmu. Jeżeli zaś Twoje wątpliwości budzi strach o dyskrecję, to gwarantujemy, że nikt nie dowie się jaki produkt pragniesz zaprosić do swojego łóżka. Paczki od nas otrzymane nie wzbudzają żadnych podejrzeń, gdyż pozbawione są emblematów i naklejek z logiem sklepu lub marki produktu.

 

Parametry techniczne:

- długość całkowita: 26 cm;

- długość penetracyjna: 25,4 cm;

- średnica: 61 mm;

- obwód: 192 mm;

- waga: 496 g;

- materiał: winyl;

DILDO

 • Długość całkowita (w cm): 

  26

 • Funkcje (ilość trybów wibracji): 

  brak

 • Kolor: 

  czarny

 • Materiał: 

  winyl

 • Średnica (w cm): 

  6,1