Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: king cock (us)

Cock with Balls 13'' marki King Cock to dildo długości 36 centymetrów, które wiernie odwzorowuje kształt, strukturę oraz proporcję naturalnego penisa. Jeśli zatem interesuje Cię nowa fala doznań w nowym, zintensyfikowanym stylu, to koniecznie kup dildo 13 cali, które takie wrażenia gwarantuje.

Czarne dildo o dużej średnicy

Długie dildo sprawdza się zarówno do samodzielnej stymulacji, jak i zabawy z partnerem. Posiada praktyczną przyssawkę, która mocno przylega do niemal każdego rodzaju powierzchni, dzięki czemu nadaje się również do Strap-On’u. Produkt, który oferuje nasz sklep, wykonany jest z winylu. Tym samym nie zawiera szkodliwych ftalonów ani lateksu. Jest całkowicie bezpieczny dla skóry i nie powoduje podrażnień.

Penis odzwierciedla wygląd prawdziwego członka, a przy tym jest bardzo długi i szeroki. Na powierzchni widać wyraźny zarys żyłek oraz marszczenia skóry, które posiada żołądź. Dzięki temu dildo zapewnia realistyczne doznania, a także zupełnie nową gamę wrażeń, które do tej pory były nieosiągalne. U podstawy znajdują się również dwa jądra. Materiał jest sztywny i twardy, dzięki czemu doskonale sprawdza się w swojej roli. Opinie klientów wskazują, że dildo urozmaica ich życie seksualne oraz pozwala na zupełnie nowy zakres doznań, a cena produktu jest współmierna do jego jakości.

Parametry techniczne:

- długość całkowita dildo - 36 cm,

- długość penetracyjna dildo - 29 cm,

- średnica dildo - 70 mm,

- obwód dildo - 220 mm,

- waga całkowita dildo - 1,5 kg,

- produkt wykonany jest z winylu.

DILDO

 • Długość całkowita (w cm): 

  36

 • Funkcje (ilość trybów wibracji): 

  brak

 • Kolor: 

  czarny

 • Materiał: 

  winyl

 • Średnica (w cm): 

  7