Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!

Najwyższa jakość wykonania i niemała przyjemność czekają na Ciebie – kup Kink by Doc Johnson The Perfect P-Spot Cock!

 

Kink by Doc Johnson The Perfect P-Spot Cock to doskonałe dildo analne, które doceniają wszyscy męscy fani miłości greckiej. Dlaczego produkt jest skierowany szczególnie do nich? Jest to związane przede wszystkim z jego kształtem. To dildo posiada delikatnie wygięty kształt, dlatego trafi idealnie w punkt P (określany męskim punktem G; znajduje się w odbycie). To nie wszystko, ponieważ opinie użytkowników doceniają fakt, że Kink by Doc Johnson The Perfect P-Spot Cock wykonano z materiału UltraSkyn, który do złudzenia przypomina ludzką skórę, a przy tym jest bezpieczny w użyciu. Cena tego dildo jest adekwatna do jakości, dlatego spraw sobie wyjątkowy upominek!

 

Oferowane przez nasz sklep dildo Kink by Doc Johnson The Perfect P-Spot Cock wyposażono w przyssawkę, która umożliwia przymocowanie do ściany, blatu stołu itd. Ową przystawkę można zdemontować, a samo dildo można przymocować wtedy do innych produktów wspierających technologię Vac-U-Lock.

 

Pragniemy zaznaczyć, że korzystanie z analnych zabawek erotycznych wymaga zastosowania lubrykanta, by cieszyć się maksymalnym komfortem i bezpieczeństwem. Kupuj żele na bazie wody, ponieważ są odpowiednie dla wszystkich zabawek na rynku. W trosce o swoją higienę i bezpieczeństwo myj Kink by Doc Johnson The Perfect P-Spot Cock po użyciu wodą i mydłem antybakteryjnym.

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny

materiał: TPE

długość: 22,86 cm

długość do penetracji: 17,78 cm

średnica: 5,08 cm

DILDO

 • Długość całkowita (w cm): 

  22.86

 • Funkcje (ilość trybów wibracji): 

  brak

 • Kolor: 

  czarny

 • Materiał: 

  TPE

 • Średnica (w cm): 

  5.08