Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!

Niesamowite dildo, które na pewno spełni Twoje oczekiwania – kup Kink by Doc Johnson The Perfect Cock już teraz!

 

Kink by Doc Johnson The Perfect Cock to bardzo dobrze wykonane dildo, które zdobywa uznanie na całym świecie. Swoim kształtem przypomina penisa. Idealnie wyprofilowana główka sprawi, że zabawka dobrze sprawdzi się podczas stymulowania punktu G. Oczywiście, gadżet można stosować analnie. To nie wszystko, ponieważ opinie użytkowników doceniają Kink by Doc Johnson The Perfect Cock za fakt, że jest to dildo z przyssawką! Ten element sprawia, że możesz przymocować zabawkę do ściany, krzesła, stołu itd. Zabawa na pewno będzie jeszcze bardziej gorąca! Produkt wykonano z bezpiecznego materiału UltraSkyn. Cena dildo jest adekwatna do jakości! Już dziś kup sobie wyjątkowy prezent!

 

Przyssawkę można zdemontować, dzięki czemu produkt stanie się kompatybilny ze wszystkimi akcesoriami wspierającymi technologię Vac-U-Lock (dildo można dzięki temu np. przymocować do uprzęży strap-on tego samego producenta).

 

Pamiętaj, że odbyt nie posiada własnych właściwości lubrykacyjnych, dlatego wraz z Kink by Doc Johnson The Perfect Cock należy stosować dobry lubrykant. Nasz sklep przypomina, by kupować żele na bazie wody – ten rodzaj sprawdza się ze wszystkimi gadżetami erotycznymi na rynku. Po każdym użyciu myj dildo, do czego wystarczy Ci zwyczajne mydło antybakteryjne i bieżąca woda.

 

Serdecznie polecamy i zapraszamy do zakupu!

 

Parametry techniczne:

materiał: TPE

kolor: czarny

długość całkowita: 19,05 cm

długość penetracyjna: 15,24 cm

średnica: 5,8 cm

DILDO

 • Długość całkowita (w cm): 

  19.05

 • Funkcje (ilość trybów wibracji): 

  brak

 • Kolor: 

  czarny

 • Materiał: 

  TPE

 • Średnica (w cm): 

  5.08