Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Zwiększ swoje doznania na długi czas dzięki unikalnemu zestawowi żelów nawilżających!

 

Często korzystasz z lubrykantów? Pragniesz zwiększyć swoje doznania? To oferta skierowana do Ciebie! Opisywany komplet zawiera trzy butelki lubrykanta Be Lover – FORTE. Kupując cały zestaw będziesz nie tylko w posiadaniu większej ilości żelu, ale zaoszczędzisz pieniądze!

 

Be Lover – FORTE jest niesamowitym specyfikiem, którego działanie docenią wszelkie osoby cierpiące na suchość miejsc intymnych, ale nie tylko, ponieważ dzięki unikalnej formule stosując Be Lover – FORTE można zwiększyć doznania odczuwane podczas seksu – zarówno dla partnera, jak i partnerki. Produkt został stworzony na bazie wody, dlatego nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby stosować go z wszelkimi gadżetami erotycznymi. Co więcej, ten lubrykant nie posiada smaku ani zapachu, można go również bezpiecznie używać z prezerwatywami. Posiada gęstą konsystencję, dzięki czemu świetnie się sprawdzi podczas seksu tradycyjnego, ale też analnego.

 

Be Lover – FORTE został przetestowany dermatologicznie, dlatego jest w pełni bezpieczny. Jedna butelka zawiera 100 ml żelu. Zatroszcz się o swój komfort już teraz!

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.