Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: OVO (GE)

OVO B1 RING to erekcyjny pierścień wibrujący w fantazyjnym kolorze głębokiego fioletu. Służy parom, które lubią silne doznania erotyczne.

 

Jeżeli lubicie, by penis prezentował się dostojnie, to powinniście spróbować tego wyjątkowego gadżetu. Jest nie tylko piękny, ale przede wszystkim daje rozkosz, której każdy by pozazdrościł. Silikonowy krążek wibracyjny B1 Ring wykonany jest z bezpiecznego materiału, który nie uczula, a przy tym może służyć wiele lat. Wodoodporność umożliwia higieniczne użytkowanie – można go myć pod bieżącą wodą. Nie obrazi się także towarzystwem lubrykantu (oby nie był to tylko produkt na bazie silikonu!). Przyjemny ucisk intensyfikuje drgania, które odczuwa także partner. Zaleca się go do gry wstępnej, ale i do penetracji. Pierścień na penisa założyć można w dowolną stronę, dlatego każda z pozycji seksualnych pozwala na pełne korzystanie z potencjału, jaki nosi w sobie ten produkt. Dyskretna i cicha praca daje szansę na użycie w najmniej sprzyjających warunkach.

 

Produkty firmy OVO cieszą się niesłabnącą opinią gadżetów wyjątkowo trwałych – posiadają więc 15-letnią gwarancję udzielaną przez producenta. Dzięki dyskretnemu i eleganckiemu wyglądowi OVO B1 RING zyskał nagrodę na targach designu Red Dot w 2013 roku. Jest też świetnym pomysłem na prezent. Od siebie dodamy, że w sklepie „Świat Doznań” kupić go można w atrakcyjnej cenie, a wyślemy go w nie wzbudzającym podejrzeń pudełku.

 

Parametry techniczne:

- kolor: fiolet,

- materiał: silikon medyczny,

- rozmiar: uniwersalny.

PIERSCIENIE/NAKLADKI EREKCYJNE

 • funkcje (ilość trybów pracy): 

  1

 • materiał: 

  silikon

 • średnica (w cm): 

  uniwersalna

 • zasilanie: 

  2 x LR41