Wczytuję dane...

Zwykłe i Smakowe

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Prezerwatywy zwykle i smakowe

Prezerwatywy to najpopularniejsza i najczęściej wybierana forma antykoncepcji. Aby je zakupić, nie jest potrzebna recepta lekarska, co sprawia, że są łatwo dostępne dla większości osób. Nie tylko chronią przed niechcianą ciążą, ale zmniejszają również ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową, takimi jak HIV, wirus brodawczaka ludzkiego (HPV), chlamydia, rzeżączka czy kiła. Są więc jedną ze skuteczniejszych metod ochrony zdrowia seksualnego. W naszej ofercie znajduje się bogata oferta prezerwatywy zwykłych oraz smakowych. Każdy z produktów na naszej stronie został dokładnie zweryfikowany pod kątem jakości. Dystrybuujemy prezerwatywy pochodzące od sprawdzonych producentów na rynku.

czytaj więcej

Zwykłe prezerwatywy

Prezerwatywy zwykle to elastyczne, cienkie osłonki wykonane najczęściej z lateksu, poliuretanu lub innego, bezpiecznego w stosowaniu materiału, które zakłada się na penisa podczas stosunku seksualnego. Stanowią jedną z najczęściej wykorzystywanych metod antykoncepcji. Ponadto chronią przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Prezerwatywy zwykłe dostępne są w różnych rozmiarach. Często posiadają dodatkowe wypustki, które mają zwiększać poziom satysfakcji z intymnych zbliżeń. Prezerwatywy mają za zadanie zapewnić nie tylko bezpieczeństwo, ale i komfort podczas stosunku seksualnego.

Prezerwatywy rzadko wywołują reakcje alergiczne i są stosunkowo bezpieczne dla większości ludzi. Są również jedną z nielicznych metod antykoncepcyjnych, które nie ingerują w układ hormonalny. Przed Ich użyciem, warto zapoznać się ze składem i zweryfikować, czy nie zostały wykonane z alergennych materiałów.

Smakowe prezerwatywy

Prezerwatywy smakowe to doskonale rozwiązanie dla par, które szukają urozmaiceń w sferze seksualnej i chcą postawić na dodatkową stymulację zmysłów. Przed użyciem tej formy antykoncepcji należy upewnić się, czy zawarte w nich składniki chemiczne są przeznaczone także do kontaktu z wewnętrznymi obszarami ciała (tj. np. pochwa). Niektóre osoby mogą odczuwać dyskomfort związany z naturalnym smakiem prezerwatyw. W takich przypadkach prezerwatywy smakowe stanowią doskonałą alternatywą. Ich użycie może sprawić, że seks oralny będzie przyjemniejszy dla obu stron.

Prezerwatywy smakowe i zwykłe – nasza oferta

Prezerwatywy smakowe i zwykłe mogą być stosowane zarówno podczas stosunku waginalnego, analnego, jak również podczas seksu oralnego. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama prezerwatyw zwykłych i smakowych, które różnią się pod kątem rozmiaru i kształtu. Dostępne na stronie produkty pochodzą od zaufanych, sprawdzonych na rynku producentów. Decydując się na zakup prezerwatyw drogą internetową, warto wybierać doświadczonych i profesjonalnych sprzedawców, którzy dbają o szybką realizację zamówienia, odpowiednie zabezpieczenie towaru przed wysyłką, a także weryfikację, czy prezerwatywy nie są przeterminowane. W Świecie Doznań zwracamy szczególną uwagę na każdy z tych aspektów. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości co do sposobu realizacji zamówień, zachęcamy do kontaktu.