Wczytuję dane...

Waginy

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Najpopularniejsze zabawki erotyczne to z pewnością falliczne wibratory i dilda, które jednak są najczęściej stosowane przez kobiety - dlatego w odpowiedzi na imitacje fallusów powstały waginy Boss of Toys. Tego typu zabawki wbrew pozorom potrafią być bardzo zróżnicowane, zarówno pod względem wyglądu, materiału czy funkcjonalności. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w niniejszej kategorii - życzymy udanych zakupów! 

  Masturbator wagina - Boss of Toys

  Dostępne w tej kategorii zabawki erotyczne najprościej można określić imitacją wagin. Klasyczne masturbatory tego rodzaju posiadają wejście w postaci pochwy, a w wewnątrz są wyposażone w strategicznie ułożone prążki oraz wypustki. Tym samym zapewniają dodatkową stymulację. Co istotne, poszczególne modele różnią się między sobą wypełnieniem (tzw. rękawem), dzięki czemu zaopatrzenie się w kilka egzemplarzy nie oznacza tej samej przyjemności! Można mieć pewność, że wybierając zabawki z tej kategorii nie trzeba obawiać się nudy!

  Zabawki dostępne w tej kategorii są wykonywane z dobrej jakości materiałów. W wielu przypadkach są to autorskie tworzywa stanowiące syntetyczną skórę, dzięki czemu zabawa może być jeszcze bardziej realistyczna, co w połączeniu z wyglądem imitującym prawdziwą waginę tworzy ekscytujące połączenie. 

  Wagina masturbator Boss of Toys - modele próżniowe

  Znaczna część masturbatorów-wagin Boss of Toys opiera swoje działanie na zasadzie próżni. Oznacza to, że po wprowadzeniu penisa do zabawki wytwarza się podciśnienie, czego efektem jest uczucie ssania. Oczywiście, nie jest to dostępne w każdy modelu.

  Wagina Boss of Toys - modele elektryczne 

  Na uwagę zasługują modele masturbatorów, które poza dobrze zaprojektowanym rękawem masturbacyjnym, posiadają dodatkowo nowoczesne funkcje, takie jak napęd. Zabawki zależnie od egzemplarza mogą oferować jeden bądź kilka trybów wibracyjnych, dzięki czemu stymulacja staje się bardziej satysfakcjonująca i intensywna. Są zasilane bateriami lub akumulatorem.

  Masturbatory w kształcie waginy Boss of Toys - modele z przyssawką

  Ciekawym rozwiązaniem w przypadku masturbatorów jest zastosowanie przyssawki. Dzięki temu można przymocować zabawkę do płaskiej powierzchni, na przykład stołu, krzesła czy ściany pod prysznicem, dzięki czemu zabawa będzie jeszcze wygodniejsza.

  Pamiętaj o nawilżeniu

  Podobnie jak w przypadku tradycyjnego seksu, zabawa z masturbatorem waginą Boss of Toys wymaga odpowiedniego nawilżania. W przeciwnym wypadku można się narazić na otarcia bądź inne podrażnienia - w tym celu zalecamy zaopatrzenie się w dobry żel nawilżający, który można także znaleźć w naszym sklepie. Warto sięgać po modele na bazie wody, ponieważ są to najbezpieczniejsze lubrykanty do użytku z gadżetami erotycznymi.

  Zabawki erotyczne tego rodzaju stanowią doskonałe urozmaicenie dla samotnych zabaw w sypialni, ale są doceniane również przez pary otwarte na eksperymenty za sprawą akcesoriów dostępnych w naszym sklepie.