Wczytuję dane...

Plugi Pompowane

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Analne plugi pompowane to specjalny typ zabawek erotycznych, który jest coraz bardziej popularny zarówno wśród par heteroseksualnych, jak i homoseksualnych. Są one przeznaczone do stymulacji analnej i mogą zapewnić unikalne doznania seksualne. Dzięki możliwości pompowania u użytkownika istnieje kontrola nad rozmiarem pluga, co pozwala na dopasowanie intensywności stymulacji do indywidualnych preferencji.

Analne plugi pompowane - jak działają?

Analne plugi pompowane są rodzajem zabawki erotycznej używanej do stymulacji i rozszerzania odbytu. Takie urządzenia działają poprzez stopniowe zwiększanie ich wielkości za pomocą wbudowanego mechanizmu pompowania. Większość z nich ma ręczną pompkę podobną do tej używanej w mankietach ciśnieniowych. Po umieszczeniu pluga w ciele, użytkownik powoli napełnia go powietrzem poprzez ściśnięcie pompki. Za każdym razem, gdy jest napełniany powietrzem, plug analny zwiększa swoją objętość - delikatnie i kontrolowanie rozciągając tkanki otaczające odbyt. Można to robić tak długo, jak jest to komfortowe dla osoby korzystającej - niektóre modele mogą się prawie potroić!

 

Gdy użytkownik chce usunąć lub zmniejszyć wielkość pluga analnego, wykorzystuje zawór spustowy (lub przycisk), aby bezpiecznie uwolnić powietrze. Pamiętaj jednak o bezpieczeństwie podczas korzystania tego typu gadżetów erotycznych! Zawsze należy stosować dużo środków nawilżających oraz postępować stopniowo i ostrożnie unikając przeciążeń czy urazów.

Analny plug pompowany - dlaczego warto wykorzystać ten gadżet w swojej sypialni?

Analny plug pompowany to gadżet erotyczny, który zasługuje na uwagę w kontekście swojego wpływu na jakość doznań seksualnych. Warto go wypróbować ze względu na kilka kluczowych korzyści:

 

 1. Intensywne doznania: Ten rodzaj zabawki erotycznej skutecznie stymuluje liczne receptory nerwowe znajdujące się w okolicach odbytu i prostaty (u mężczyzn), dostarczając intensywnych doznań.
 2. Kontrola rozciągliwości: Dzięki możliwości pompowania sakiewki umiejscowionej w środku, użytkownik ma pełną kontrolę nad stopniem rozciągnięcia pluga i może dostosować ją do własnego komfortu i preferencji.
 3. Przygotowanie do analnej penetracji: Pompowany analny plug może być doskonałym narzędziem przygotowującym zarówno kobiety jak i mężczyzn do penetracji przez partnera lub większe zabawki erotyczne – pomaga w naturalnym relaksie mięśni oraz rozszerzeniu otworu.
 4. Bezpieczeństwo: Plugi te są zaprojektowane tak aby nie mogły "zagubić" się w organizmie. Mają zazwyczaj szeroką podstawkę uniemożliwiająca całkowite wsunięcie ich.
 5. Zdrowie prostaty: U mężczyzn regularna stymulacja analna może poprawić zdrowie prostaty, co jest kolejnym argumentem za wykorzystaniem tego gadżetu.
 6. Poczucie pełni: Plug pompowany może dawać poczucie pełni i ciśnienia, które dla niektórych osób jest bardzo podniecające.

Pamiętaj jednak o zasadach bezpieczeństwa - przed użyciem należy nałożyć na plug dużą ilość lubrykantu, a po skończonej zabawie dokładnie go oczyścić. Także pamiętaj o powolnym i stopniowym rozciąganiu mięśni - zbyt szybka lub gwałtowna penetracja może prowadzić do bólu lub obrażeń.

Analny plug pompowany - jak wybrać najlepszy model?

Wybór analnego pluga pompowanego może być dość trudny, zwłaszcza dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tym rodzajem zabawek erotycznych. Poniżej przedstawiono kilka kryteriów, które mogą pomóc w podjęciu decyzji:

 

 1. Materiał: Najlepiej wybierać zabawki wykonane z materiałów bezpiecznych dla skóry np. silikon medyczny.
 2. Rozmiar: Jeśli jesteś początkujący, lepiej rozpocznij od małych rozmiarów i stopniowo przejdź do większych.
 3. Kształt: Zdecyduj, jaki kształt preferujesz - niektóre osoby wolą prostsze kształty, inne bardziej skomplikowane.
 4. Bezpieczeństwo: Upewnij się, że plug posiada "stopkę" lub inną formę blokady zapobiegającą jego całkowitemu wsunięciu i zagubieniu go.
 5. Czyszczenie: Wybierz model który będzie łatwy do utrzymania w czystości
 6. Dodatkowe funkcje: Niektóre modele mają dodatkowe funkcje takie jak wibracje czy pulsacje które mogą dodatkowo zwiększyć uczucie przyjemności.

 

Pamiętaj, że kluczowym czynnikiem w wyborze jest komfort użytkowania. Wybór analnego pluga pompowanego to bardzo indywidualna sprawa i co działa dla jednej osoby, niekoniecznie musi działać dla innej. Ważne jest, abyś czuł się komfortowo i bezpiecznie podczas używania takiej zabawki. Zawsze warto skonsultować swój wybór z ekspertem lub sprzedawcą w sklepie erotycznym - mogą oni dostarczyć cennych informacji i porad na temat konkretnych modeli.

Analny plug pompowany - jak używać go bezpiecznie?

Analne zabawki są ciekawym dodatkiem do życia seksualnego, jednak ich użycie wiąże się z pewnymi wytycznymi, które pomagą ochronić Cię przed ewentualnym urazem. Jeśli jesteś zainteresowany użyciem pompowanego pluga analnego, oto kilka wskazówek, jak zrobić to bezpiecznie:

 

 1. Przygotuj się: Upewnij się, że jesteś całkowicie czysty i gotowy na tę formę stymulacji.
 2. Użyj lubrykantu: Zabawki analne wymagają dużo lubrykantu na bazie wody. Ponieważ anus nie produkuje naturalnego nawilżenia jak pochwa, jest ważne zapewnienie odpowiedniej ilości śliskiej powierzchni.
 3. Zacznij od małych rozmiarów: Jeśli dopiero zaczynasz eksperymentować ze stymulacją analną, warto najpierw użyć mniejszego pluga oraz pompować go stopniowo.
 4. Słuchaj swojego ciała: Jeśli poczujesz dyskomfort czy ból – przestań natychmiast i daj sobie chwilę przerwy; może być konieczna zmiana pozycji lub zmniejszenie ilości powietrza w plugu.
 5. Nie spiesz się: Pompowanie powinno być procesem stopniowym - nie należy pompować za szybko ani na siłę.
 6. Bezpieczeństwo przede wszystkim: Nigdy nie zostawiaj pompowanego pluga w sobie na dłużej niż zaleca producent. Zawsze przestrzegaj ograniczeń czasowych i innych instrukcji podanych przez producenta.
 7. Regularna konserwacja: Pamiętaj o regularnym czyszczeniu swoich zabawek, aby zapobiec bakteriom i problemom zdrowotnym.

 

Pamiętaj jednak, że pomimo tych porad, warto skonsultować się z lekarzem, jeśli po użyciu pluga wystąpi ból lub dyskomfort.

Analne plugi pompowane - ile kosztują?

Cena pompowanych analnych plugów może znacząco różnić się w zależności od kilku czynników, takich jak:

 

 1. Materiał: Cena plugów analnych zależy w dużej mierze od materiału, z którego są wykonane. Wysokiej jakości silikonowe lub stalowe wibracyjne wtyczki będą droższe niż te wykonane z tańszych materiałów, takich jak tworzywo sztuczne.
 2. Rozmiar: Wielkość wtyczki analnej może wpływać na jej cenę. Większe wtyczki często są droższe niż mniejsze.
 3. Funkcje: Jeśli plug analny ma dodatkowe funkcje, takie jak wbudowane wibracje, zdalne sterowanie, różne tryby pracy, to może to znacząco podnieść cenę.
 4. Marka i jakość: Produkty od renomowanych marek lub wykonane z wysokiej jakości materiałów zwykle są droższe niż te od mniej znanych producentów lub z gorszych materiałów.

 

Podsumowując, cena pompowanych analnych plugów zależy od wielu czynników, w tym jakości, materiału, rozmiaru, funkcji i marki. Zawsze warto porównywać różne opcje i dokładnie czytać recenzje przed zakupem, aby wybrać produkt, który najlepiej odpowiada Twoim preferencjom.