Wczytuję dane...

Pompki

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Akcesoria erotyczne zdobywają coraz większą popularność i nie można się dziwić, że rynek obecnie jest tak zróżnicowany. W niniejszej kategorii znajdują się różnego rodzaju pompki marki Boss of Toys, które posiadają interesujące zastosowania i wzornictwo. W każdym przypadku są to produkty wysokiej jakości, dlatego tym bardziej zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

  Pompki do penisa Boss of Toys 

  Pompki do penisa Boss of Toys to gadżety, których zadaniem jest zwiększenie przepływu krwi do penisa, poprzez tworzenie próżni wokół prącia. Urządzenia tego rodzaju posiadają podobną budowę. Składają się z rury, do której wprowadza się przyrodzenie, a także ręcznej lub elektrycznej pompki, która wytwarza próżnię. Dzięki temu więcej krwi napełnia ciała jamiste penisa, co może prowadzić do tymczasowego wzmocnienia erekcji. Warto wspomnieć, że pompki do penisa Boss of Toys są używane nieraz jako wspomożenie erekcji, jeśli dany mężczyzna ma zaburzenia w tej materii - warto jednak pamiętać, że nie są to urządzenia medyczne. Używanie pompek samo w sobie może być przyjemne, a także przynieść nowy wymiar do zabaw w sypialni. Przez mocniejszą erekcję penis może mieć większy rozmiar.

  Niektóre pompki do penisa Boss of Toys znajdujące się w naszej ofercie są wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak na przykład miernik ciśnienia czy napęd wibracyjny, dzięki któremu zabawa z omawianym akcesorium erotycznym będzie jeszcze przyjemniejsza.

  Pompki do biustu Boss of Toys

  Pompki do biustu Boss of Toys to bardzo podobne urządzenia do tych opisanych powyżej. Celem ich stosowania jest tymczasowe zwiększenie objętości biustu, bez konieczności przeprowadzania zabiegu chirurgicznego. Trzeba jednak pamiętać, że efekt jest tymczasowy i utrzymuje się tylko przez chwilę, zanim piersi wrócą do pierwotnego stanu. Pompki do biustu Boss of Toys składają się z dwóch kopuł oraz ręcznej lub elektrycznej pompy. Przez wytworzenie próżni wokół biustu następuje uniesienie piersi, co może prowadzić do chwilowego zwiększenia ich objętości.

  Korzystanie z pompek do biustu Boss of Toys jest także bardzo przyjemne, ponieważ podczas stosowania produktu stymulacji ulegają sutki.

  Pompki Boss of Toys - profesjonalne produkty 

  Boss of Toys to profesjonalny producent, który odpowiada za powstanie wielu marek akcesoriów erotycznych. Wszystkie są wykonywane z wysokiej jakości materiałów i podzespołów. Warto pamiętać, że podczas korzystania z pompki warto stosować żel nawilżający. Szczególnie polecamy modele na bazie wody, które są najbezpieczniejszym rodzajem lubrykantów. Tego rodzaju produkty także można znaleźć w naszym sklepie.  

  Pompki, niezależnie od przeznaczenia, są produktami prostymi w użytkowaniu - instrukcja zwykle nie jest wymagana. Dzięki temu cieszą się dobrymi opiniami i stale rosnącą popularnością. Ich cena również nie jest wygórowana, dlatego tym bardziej zachęcamy do korzystania z naszych produktów.