Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: LaCroy Chemicals

Zestaw promocyjny "Po zapachu mnie wytropisz, ale to ja zdecyduję, czy mnie upolujesz" - The Edge damskie za 50%

Zestaw promocyjny "Po zapachu mnie wytropisz, ale to ja zdecyduję, czy mnie upolujesz" - The Edge damskie za 50%, to genialna propozycja dla kobiet, które pragną poznać tajniki uwodzenia zapachem.
Jest to najprostszy sposób na to, aby stać się pożądaną przez wszystkich mężczyzn, znajdujących się w naszym otoczeniu. Feromony działają niczym magnes. Płeć przeciwna lgnie do nas, gdyż mamy w sobie "to coś", co przyciąga ich najbardziej.
Produkt renomowanej marki jest gwarancją najwyższej skuteczności. Różnicę zobaczymy już po pierwszej aplikacji. Feromony dodają pewności siebie. Sprawiają, że bardziej wierzymy w swoją atrakcyjność.
Wiara w siebie budowana jest stopniowo. Feromony pozwalają wyłonić na wierzch to, co już od dawna mieliśmy w sobie. Otoczenie zaczyna postrzegać nas, jako osobę dominującą, do której należy ostatnie zdanie. Będziemy w centrum uwagi, dzięki czemu sukcesywnie będziemy wzmagać naszą odwagę i wiarę w własne możliwości. Nie będzie dla nas rzeczy niemożliwych. Osiągniemy spektakularny sukces, gdyż na naszej drodze nie pojawią się żadne przeszkody.
Nawet, jeśli coś nie będzie szło zgodnie z planem, to bardzo szybko poradzimy sobie z problemem. Zestaw feromonów pozwala nam oddziaływać na otoczenie. Swoją osobowością sprawimy, że będzie ono robić to, co my chcemy. Feromony umożliwiają nam niegroźną manipulację. Staniemy się autorytetem dla innych kobiet. Mężczyźni będą oczarowani naszą osobą, dzięki czemu to my będziemy decydować o tym, kto wpadnie w nasze "sidła". Wszystko zależy wyłącznie od nas.

The Edge, BTB, pheromax oxytrust dodadzą odwagi każdej kobiecie. Możemy z łatwością wyjść z cienia swoich koleżanek i objąć prowadzenie. Nie musimy ulegać innym osobom - to one będą podporządkowane nam. Wystarczy, że spojrzymy, na jakiegoś mężczyznę, a dostrzeże on nas charakter, którego nie ma żadna inna kobieta.
Feromony tworzą wyjątkowe napięcie seksualne. Wzbudzają one pożądanie, a także odpowiadają za powstanie chemii między dwoma osobami. To od nas zależy, czy znajomość skończy się ognistym romansem, że też odprawimy naszego wielbiciela z kwitkiem. Ogromne powodzenie wśród płci przeciwnej pozwoli wydobyć z nas kobiecość, a także wszystkie nasze zalety. Jest to zupełnie naturalne zjawisko. Im bardziej czujemy się docenieni, tym bardziej otwieramy się na świat. Z każdym dniem stajemy się bardziej przebojowi.
Wystarczy niewielka dawka feromonów, aby nawet najbardziej nieśmiała kobieta stała się silną osobą, która jest najbardziej zauważalna w towarzystwie. Oczywiście przekłada się to nie tylko na poprawę jakości życia seksualnego. Taki wizerunek ułatwia nam życie na wielu płaszczyznach. Warto więc mieć przy sobie feromony nie tylko na randce, ale również spotkaniu biznesowym, rozmowie o pracę, czy też szkolnym egzaminie.
Wchodząc do pomieszczenia pełnego ludzi nie będziemy zastanawiać się, czy oni nas lubią. Będziemy myśleć o tym, czy to my ich lubimy. Taką siłę dają nam feromony. Możemy całkowicie zrewolucjonizować nasze życie.

Proponowany zestaw feromonów to wszystkie kultowe produkty, dzięki którym spełnimy wszystkie nasze pragnienia.

W skład zestawu wchodzi:


- Pheromax OxyTrust 14ml - feromony dla kobiet,

Pojemność: 14 ml
Stężenie: 0.035%


- BTB 10ml - feromony dla kobiet,

Dane techniczne:
Opakowanie: 10ml

Wydajność: około 370 kropel
Aplikowana doza płynu: 27mcl / 1 kroplę
Zawartość feromonów: 4mg
Stężenie: 0,4 mg/ml
Ilość feromonów w 1 kropli: 10.8 mcg


- The Edge 25ml - feromony dla kobiet za 50%.

Pojemność: 25 ml
Dozownik: Atomizer
Stężenie: 0.1 mg/ml

Napisz opinię
2017-11-15 22:54:26 - Atomic

Nazwa dość zaskakująca, ale i efekty zaskakujące. Zauważyłam, że ludzie w otoczeniu zupełnie inaczej na mnie reagują, a i ja czuję się inaczej - znacznie pewniej. Polecam dla efektu i dla lepszego samopoczucia.