Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: LaCroy Chemicals

Kupując ten zestaw promocyjny staniesz się lwicą flirtu i boginią miłości! Nie spodziewasz się, jak feromony mogą zmienić Twoje życie. Ten zestaw zawiera niezbędnik, za pomocą którego uda Ci się nie tylko uwodzić lepiej, ale też zyskać szacunek w pracy i wśród znajomych! Co więcej, zaopatrując się w ten zestaw będziesz w stanie zaoszczędzić niemal sto złotych! Pamiętaj, że to również niesamowity pomysł na prezent dla nieśmiałej osoby. Przekonaj się, co możesz zyskać!

 

W komplecie znajdziesz Pheromax OxyTrust 14ml, BTB 10ml i The Edge 25ml! Feromony są naturalnymi substancjami, które biorą czynny udział podczas godów w świecie zwierząt. Są naturalnie obecne u ludzi, jednak ewolucja zmieniła ich działanie. Syntetyki jednak posiadają pełnię mocy!

 

Pheromax OxyTrust 14ml

Są to stężone feromony, które genialnie sprawdzą się podczas podrywu. Wychodząc do klubu staniesz się obiektem zainteresowania mężczyzn, jednak Ty zdecydujesz, czy chcesz z nimi nawiązać kontakt. Skład dodatkowo wzbogacony o hormon opiekuńczości – oksytocynę sprawi, że ludzie wokół Ciebie będą czuli większe zaufanie do Twojej osoby, staną się beztroscy i rozmowni. Mała objętość to nic złego, ponieważ jest to koncentrat feromonów, a jego stężenie wynosi 0,035%.

 

BTB 10ml

Są to kolejne feromony w postaci koncentratu. Ich stężenie wynosi 0,4mg/ml. Stosowanie ich pomoże Ci zwiększyć pewność siebie i czuć zadowolenie z własnej osoby, natomiast wpłynie również na Twoje otoczenie sprawiając, że staniesz się bardziej atrakcyjna. Te feromony pobudzą Twój umysł i Twoje ciało. Jako kobieta uwodzicielska będziesz skupiać na sobie uwagę mężczyzn.

 

The Edge 25ml

Tym razem są to feromony pod postacią perfum, a ich stężenie wynosi mniej niż choćby BTB (0,1mg/ml), jednak większa zawartość płynu w opakowaniu nadrabia tę ilość. Co więcej, posiadają one piękny zapach, dzięki czemu nie tylko feromony zadziałają na osobę płci przeciwnej! Musisz wiedzieć, że stosując je wybijesz się z tłumu i zdominujesz konkurentki.

 

Pamiętaj, by zawsze stosować feromony wg zaleceń producenta.

 

* Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

Zaloguj się
2017-11-15 22:54:26 - Atomic

Nazwa dość zaskakująca, ale i efekty zaskakujące. Zauważyłam, że ludzie w otoczeniu zupełnie inaczej na mnie reagują, a i ja czuję się inaczej - znacznie pewniej. Polecam dla efektu i dla lepszego samopoczucia.