Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: LaCroy Chemicals

Chcesz zostać królem flirtu? Bywasz nieśmiały? Pragniesz zmienić swoje życie? Zaopatrz się w ten zestaw feromonów, a z pewnością odczujesz zmiany na lepsze. Dzięki specjalnie dobranym produktom zwiększysz swoją pewność siebie, zyskasz uznanie społeczne, a co ważniejsze – kobiety będą czuły się swobodnie w Twoim towarzystwie i oszaleją na Twoim punkcie!

 

Feromony są naturalnymi substancjami, które biorą czynny udział podczas godów w świecie zwierząt. U ludzi również występują, jednak przez postęp ewolucji zatraciły swoje właściwości, co zmotywowało naukowców do stworzenia skutecznych syntetyków!

 

W skład zestawu promocyjnego wchodzą: Pheromax OxyTrust 14ml, BTB 10ml i The Edge 25ml za połowę swojej ceny!

 

Pheromax OxyTrust 14ml

To bardzo skuteczny koncentrat feromonów, którego skład wzbogacono o oksytocynę, czyli tzw. hormon miłości. Za jego pomocą kobiety w Twoim otoczeniu zaufają Ci i zainteresują się Twoją osobą. Co więcej, zyskasz większą pewność siebie, dzięki czemu będziesz czuł się bardziej swobodnie, niż dotychczas. Stężenie feromonów wynosi 0,035%.

 

BTB 10ml

To wyjątkowe feromony w koncentracie, które nie tylko wpłyną na Twoje wieczorne podboje, ale pozwolą Ci poprawić jakość życia zawodowego. Zyskasz miano osoby pewnej siebie i godnej zaufania, poprawisz swoje samopoczucie. Co więcej, kobiety zapragną Twojego towarzystwa, a mężczyźni poczują się zdominowani przez Twoją osobę. Unikalna formuła produktu wpłynie także na zwiększenie napięcia seksualnego u płci przeciwnej. Już teraz stań się prawdziwym samcem alfa! Stężenie wynosi 0,4 mg/ml.

 

The Edge 25ml

Tym razem są to feromony zapachowe. Posiadają przyjemne nuty zapachowe (między innymi cytrusy, mentol, drewno dębu itd.). Mimo, że stężenie wynosi 0,1 mg/ml, to wydajna butelka wystarczy nawet na 200 aplikacji! Zwiększysz swoją pewność siebie, przez co poczujesz się bardziej swobodnie na imprezach, czy też w codziennych sytuacjach. Kobiety w Twoim otoczeniu zainteresują się Tobą i zechcą nawiązać kontakt.

 

UWAGA! Feromony należy stosować tak, jak wskazuje producent!

 

* Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...