Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: LaCroy Chemicals

Zestaw promocyjny "Pachniesz tak, że na pewno u mnie przenocujesz" - The Edge za 50%

Zestaw promocyjny składający się wyłącznie z feromonów najwyższej klasy, cieszących się uznaniem Klientów na całym świecie. Posiadacz takie kompletu jest zwyczajnie skazany na sukces.

 
Zestaw promocyjny "Pachniesz tak, że na pewno u mnie przenocujesz" to znakomita oferta dla mężczyzn, którzy pragną zastrzyku atrakcyjności i pewności siebie. Jest to komplet kultowych produktów, światowego lidera z branży feromonów - dla mężczyzn. Oddziałują one nie tylko na sferę seksualną.
Feromony dla mężczyzn pozwalają zdobyć dominację nad otoczeniem. Budzą zainteresowanie, a także sprawiają, że będziemy w centrum uwagi. Wywołują one odczucia trudne do zrozumienia. Ludzie wokół stają się wobec nas bardziej ulegli, gdyż odczuwają respekt wobec naszej osoby.
Mężczyzna dzięki feromonom może osiągnąć spektakularny sukces. Dotyczy to nie tylko uwodzenia kobiet. Zapach ułatwi nam zdobycie tego, czego pragniemy np. podczas rozmowy kwalifikacyjnej, czy też negocjacji spraw biznesowych.
Feromony ,,wydobywają'' z nas siłę, przez co będziemy postrzegani, jako jednostka dominująca. Prawdziwy samiec Alfa poradzi sobie w każdej sytuacji. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Żadna przeszkoda nie jest w stanie uniemożliwić mu osiągnięcie zamierzonego celu.
Proponowane feromony są najlepsze do tego, aby wydobyć z siebie ukrytą moc i energię. Za ich pomocą diametralnie odmienimy percepcję osób znajdujących się wokół. Dzięki temu, że możemy mieć je zawsze przy sobie, nową dawkę zaaplikujemy zawsze, gdy poczujemy spadek formy.

W skład zestawu promocyjnego wchodzą:
-Pheromax OxyTrust 14ml dla mężczyzn,
-BTB 10ml dla mężczyzn,
-The Edge 25ml dla mężczyzn za 50%.

Pheromax OxyTrust to produkt wzbogacony o oksytocynę, czyli hormon miłości. Produkt wzmaga napięcie seksualne, dzięki czemu każda nasza randka zakończy się powodzeniem.


Pojemność: 14 ml
Stężenie: 0.035%


Zastosowanie zbyt dużej dawki feromonów Pheromax może dać efekty odmienne od pożądanych!

BTB dla mężczyzn

Dane techniczne:
Opakowanie: 10ml
Wydajność: około 370 kropel
Aplikowana doza płynu: 27mcl / 1 kroplę
Zawartość feromonów: 4mg
Stężenie: 0,4 mg/ml
Ilość feromonów w 1 kropli: 10.8 mcg

The Edge dla mężczyzn 25ml

Feromony zapachowe. Wydajny flakon pozwala na ponad 200 aplikacji!

Parametry techniczne:
Pojemność: 25 ml
Dozownik: Atomizer
Stężenie: 0.1 mg/ml
Aplikowana doza płynu: 113 mcl

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...