Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Zestaw promocyjny "Dłuższy być nie może" - czwarte opakowanie tabletek Penilarge za 50%

Mamy pewność, że kuracja składająca się z 4 opakowań pozwoli Ci cieszyć się przyrodzeniem większym niż to rozsądne. Formuła tabletek Penilarge jest naszpikowana naturalnymi składnikami, które wspierały męską kondycję seksualną od wieków. Składniki te zostały odpowiednio dobrane tak by wzajemnie wspierać swoje działanie i pochodzą z dorobku wielu kultur.

PENILARGE 60 tabletek

 

PENILARGE to suplement diety dla mężczyzn poddających się kuracji powiększania penisa. Nowatorska formuła oparta na naturalnych składnikach oraz moc zawarta w preparacie jest zapewnieniem poprawy jakości życia seksualnego. PENILARGE nie tylko poprawia wszystkie rozmiary członka, ale wpływa też dodatnio na czas utrzymywania się erekcji. Jeden orgazm może okazać się niewystarczający.

Rozwój nauki przyniósł efekt w postaci lepszego zrozumienia ludzkiego organizmu oraz sposobów na zwalczanie wielu problemów natury zdrowotnej. Wieloletnie badania przyniosły rezultat w postaci produktów z serii PENILARGE, których zastosowanie w zestawie (tabletki, żel, spray i krem) może przynieść jeszcze lepsze i szybsze efekty.

Kombinacja starannie dobranych związków czynnych wchodzących w skład PENILARGE dzięki efektowi synergii może przynieść cały wachlarz efektów:

  • umożliwia lepszy dopływ krwi do penisa

  • wpływa pozytywnie na układ krążenia

  • pomaga w stabilizacji hormonalnej

  • stymuluje układ nerwowy

  • służy do poprawnego funkcjonowania organów rozrodczych

 

                                                         

O FORMULE PENILARGE

Sekretem Penilarge jest dopracowana w najmniejszych szczegółach receptura. Jego komponenty, to naturalne składniki o właściwościach wspierających organizm.

Preparat ten jest suplementem diety, który wzbogaca Twoją codzienną dietę o składniki, które mają pozytywny wpływ na poprawe życia seksualnego. Sprawdź Skład, żeby zapoznać się z pełna listą składników.

  • L-ARGININA

to aminokwas względnie egzogenny, bierze udział w syntezie kluczowych dla fizjologii orgazmu związków takich jak tlenek azotu (którego jest prekursorem), agmatyna . To aminokwas spełniający rolę regulatora ciśnienia krwi. Arginina bierze także udział w cyklu mocznikowym i jest naturalnym prekursorem ornityny, a ponieważ poprawia funkcje śródbłonka i zwiększa przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, przez to oddziałuje na wzrost wielkości męskiego członka. Uwaga: należy pamiętać, że Arginina może wpływać na zmiany stężenia potasu, zwiększa kwasowość w żołądku, a także poziom glukozy we krwi. Dlatego należy pamiętać,      aby nie przekraczać dawki dziennej preparatu.

  • BUZDYGANEK ZIEMNY (Tribulus terrestris L.)

jest rośliną z rodziny parolistowatych zawierającą saponiny steroidowe, alkaloidy roślinne oraz flawonoidy. Tribulus wspomaga zwiększać produkcję testosteonu u mężczyzn poprzez stymulację przysadki mózgowej do wydajniejszej produkcji hormonu letenizującego (LH). Wysoki poziom tego hormonu powoduje zwiększenie popędu seksualnego, zwiększenie wielkości i objętości ciał jamistych. Uwaga: przedawkowanie może powodować kłopoty ze snem.INFORMUJEMY, ŻE ZE WZGLĘDU NA OPINIĘ GŁOWNEGO INSPEKTORATU SANITARNEGO ZE SKŁADU ZOSTAŁ USUNIĘTY SKŁADNIK EPIMEDIUM.

  • MUIRA PUAMA (Ptychopetalum olacoides Benth.)

to drzewo potencji” pochodzące z dorzecza Amazonki, zawiera olejki eteryczne, sterole roślinne, triterpeny, muirapuamine – kluczowy alkaloid regulujący napięcie mięśni gładkich w ciałach jamistych, seskwiterpeny, monoterpeny i alkaloidy. Roślina ta jest od wieków stosowana przez rdzennych mieszkańców Brazylii przy leczeniu obniżonej potencji oraz libido, silny afrodyzjak. Poprawia kondycje seksualną i dodaje energii. Badania wykazały większą skuteczność wyciągu z kory Muiry puamy nad Johimbą! Muira puama zapobiega także osłabieniu organizm, działa kojąco na stres i zmniejsza wypadanie włosów. Skutki uboczne nie są znane.  

  • PALMA SABALOWA (Sabal minor Jacq.)

wykazują działanie antyandrogenne. Powodują unieczynnienie 5-alfa reduktazy katalizującej przemianę testosteronu do dihydrotestosteronu oraz hamowanie aktywności aromatazy, biorącej udział w przemianie testosteronu do estrogenu. Preparat posiada także właściwości przeciwwysiękowe i przeciwzapalne. Obniża napięcie mięśni gładkich dróg moczowych, zmniejszając obrzęki, przekrwienie szyi pęcherza moczowego, poprawiając elastyczność tkanki gruczołu krokowego i drożność pęcherza. Palma Sabalowa działa moczopędnie, wykrztuśnie. Ma właściwości odmładzające. Skutki uboczne nie są znane.

  • ŻEŃSZEŃ SYBERYJSKI (Eleutherococcus senticosus Maxim.)

ten znany już w medycynie chińskiej gatunek eleuterokoka zawiera eleuterozydy pobudzające ośrodkowy układ nerwowy, zwiększają zdolności adaptacyjne organizmu, podnoszą wydolność psychiczną i fizyczną. Poprawiają ogólne samopoczucie, wywierają wpływ immunostymulujący, zwiększają tolerancję na stres. Eleuterozydy nasilają i aktywują procesy detoksykacji (odtruwania) i wydalania szkodliwych metabolitów. Reguluje zaburzenia hormonalne, działa pobudzająco. Ponadto pomaga w stanach zwiększonego wysiłku umysłowego i fizycznego. Pomocniczo w zaburzeniach krążenia oraz przy osłabieniu popędu płciowego. Przeciwwskazania: Żeń-szenia syberyjskiego nie powinny stosować osoby: z nadciśnieniem tętniczym, kołataniem serca, nerwowe, cierpiące na bezsenność oraz kobiety w ciąży. Nie zaleca się przy stosowaniu preparatów hormonalnych.

Warto wspomnieć o tym, że wszystkie powyższe składniki mają zbawienny wpływ na podstawowe parametry kondycji seksualnej, a ich skuteczne działanie jest znane oraz wykorzystywane przez człowieka od tysięcy lat. PENILARGE jest suplementem rewolucyjnym ponieważ łączy w sobie dorobek wielu kultur z całego świata - dzięki temu Konsument ma możliwość zaopatrzenia się za jednym zamachem w pełen wachlarz substancji, których potrzebuje. Znamy wiele przypadków Klientów podchodzących sceptycznie do produktu i jego możliwości, wielu z nich po wypróbowaniu PENILARGE rozwiało swoje wątpliwości decydując się na odmianę swojego losu. Nie widzimy przeszkód byś wziął sprawy w swoje ręce i do nich dołączył.

*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. W związku z powyższym nasza firma nie może gwarantować osiągnięcia konkretnych efektów.


Wpraw partnerkę w osłupienie rozmiarem swojego penisa. Zastosuj kurację PENILARGE i chodź zawsze z głową podniesioną do góry.

 

                                                 

  

Zalecenia: Penilarge to produkt ziołowy, suplement diety i nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Stosowanie: 1-2 tabletki dziennie popijając wodą. Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Zawartość: 60 tabletek

Łączna masa netto: 36,3g

 

                                                    


*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. W związku z powyższym nasza firma nie może gwarantować osiągnięcia konkretnych efektów.