Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: LOVELY LOVERS

LOVELY LOVERS MAXILONG to kapsułki, które uczynią Twoją erekcję silniejszą, zwiększą rozmiary Twojego penisa i sprawią, że Twoje doznania będą bardziej intensywne niż kiedykolwiek wcześniej.

 


Produkt unikatowy na rynku pod względem efektywności.
Kapsułki MAXILONG to suplement dla mężczyzn, którzy pragną zwiększyć swoją sprawność seksualną. Dzięki temu preparatowi zwiększy się napływ krwi do ciał jamistych, które rozciągną się i zwiększą długość oraz, przede wszystkim, grubość Twojego penisa. Korzystanie z MAXILONG korzystanie wpływa także na libido oraz wytrzymałość, niwelując skutki stresu, zmęczenia czy kiepskiego odżywiania się.


Kapsułki MAXILONG to również idealny suplement dla mężczyzn, korzystających z pompek próżniowych, wodnych czy ekstenderami. Optymalna kompozycja składników daje szansę na osiągnięcie lepszych i, co równie ważne, szybszych efektów.

Korzyści wynikające ze stosowania tego suplementu:
    - lepszy napływ krwi do tkanek penisa
    - wzrost rozmiarów penisa, zarówno długości, jak i obwodu
    - erekcja potężniejsza niż dotychczas
    - większe libido    
    - wzrost częstotliwości odbywanych stosunków - wynika to z szybszej regeneracji organizmu oraz z większej wytrzymałości użytkownikaMAXILONG jest suplementem diety wyprodukowanym z myślą o dorosłych mężczyznach, którzy borykają się z problemami z erekcją. Jeśli nie odczuwasz satysfakcji związanej z własnym wzwodem, ten produkt może Ci w tym wydatnie pomóc na kilku płaszczyznach. Najefektywniejszy będzie jednak stosowany w następujących celach:

- uzyskanie większej erekcji
- wspomaganie pompek i ekstenderów
- poprawa sprawności seksualnej

Formuła kapsułek MAXILONG jest wynikiem połączenia tradycji Dalekiego Wschodu i najnowszych odkryć naukowych. Siła ziół, stosowana już w czasach starożytnych cywilizacji, oraz rewolucyjność badań amerykańskich farmakologów sprawiają, że suplement ten jest bardzo bezpieczny i skuteczny. L-arginina w połączeniu z ekstraktami z naturalnych składników i roślin pozwala uzyskać znakomite efekty.


Produkty Lovely Lovers są przebadane i przetestowane, dzięki czemu stuprocentowo bezpieczne dla zdrowia i komfortu miejsc intymnych. Są również zgłoszone do Głównego Inspektoratu Sanitarnego i produkowane według farmaceutycznego standardu GMP. Setki zadowolonych klientów to nie przypadek!

Regularne stosowanie kapsułek MAXILONG pozwala osiągnąć długotrwałe i stałe efekty!


Lovely Lovers to marka uznana na rynku - firma ta została tryumfatorem prestiżowego plebiscytu LAUR KONSUMENTA - ODKRYCIE ROKU 2014. Zwycięstwo w kategorii preparaty intymne jest gwarantem bardzo wysokiej jakości. Innym ogromnym i znaczącym tryumfem Lovely Lovers jest pierwsze miejsce w konkursie ZŁOTA SIÓDEMKA, ogólnopolskim konkursie organizowanym przez TVEXPO na łamach TVP2 raz POLSAT CAFE. Firma Lovely Lovers nie miała sobie równych w kategorii żele i spray'e intymne. Markę Lovely Lovers docenił także magazyn PLAYBOY.

Najlepszym dowodem na wysoką jakość i skuteczność produktów Lovely Lovers jest bez wątpienia zadowolenia klientów - seria MAXILONG została odznaczona certyfikatem NR 1 SPRZEDAŻY w kategorii: POWIĘKSZANIE PENISA!

Kapsułki LL MAXILONG to suplement diety stworzony specjalnie dla mężczyzn, którzy chcą wspomóc proces wzmożonego napływu krwi do wszystkich 3 ciał jamistych penisa w czasie erekcji. W tym celu opracowano formułę opartą na bogatych ekstraktach (koncentracja aż 4:1) z naturalnych składników, które wpływają na sprawność seksualną. Działanie opiera się na optymalnym zwiększeniu napływu krwi do naczyń krwionośnych w strukturze męskiego członka. Ciała jamiste, bo o nich mowa, pod wpływem wzmożonego ukrwienia rozciągają się. Dzięki temu penis podczas erekcji staje się większy zarówno na długość jak i zwiększa się jego obwód. Równocześnie suplementacja wspiera libido, odporność i wytrzymałość, które często są osłabione przez stres, zmęczenie, złą dietę i inne destruktywne czynniki życia codziennego.


Wyniki badań laboratoryjnych, potwierdzających jakoś suplementu dla mężczyzn MAXILONG.


SPOSÓB UŻYCIA: Dwie kapsułki dziennie popić odpowiednią ilością wody - najlepiej w trakcie porannego posiłku. Nie zaleca się przekraczać wskazanej dawki. W opakowaniu znajduje się sześćdziesiąt kapsułek, w związku z czym jedno opakowanie suplementu starczy na dwa miesiące stosowania. Sugeruje się odbyć kompletną, trzymiesięczną kurację.


* Suplement z definicji zakłada różne działanie na każdy organizm - wszystko zależy od jego stanu i predyspozycji. Nasza firma nie jest w stanie zagwarantować osiągnięcia konkretnych efektów.