Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: lelo (se)

LELO Dare Me to wspaniały zestaw podarunkowy. Nadaje się jako prezent na Walentynki i na każdą inną wyjątkową okazję. Twoja partnerka zasługuje na wszystko, co najlepsze. Dlatego polecamy ten niezwykły zestaw. W jego skład wchodzą:
- kulki gejszy Luna Beads Noir (2 x 28 g)
- jedwabne kajdanki LELO Etherea Silk Cuffs Black
- pejcz Sensua Suede Whip
- satynowy pokrowiec satynowy
- karta podarunkowa
- eleganckie opakowanie.

Kulki gejszy są najstarszym na świecie gadżetem erotycznym. Już wieki temu były znane w Chinach, Japonii i Tajlandii. Dzięki swoim niezwykłym właściwościom podbiły serca kobiet na całym świecie.

Kulki Gejszy to nie tylko zabawka mająca na celu dostarczenie bodźców seksualnych. To również wspaniały gadżet służący do treningu mięśni Kegla (mięśni dna miednicy). Wiele kobiet, szczególnie po porodzie, czy w okresie menopauzalnym ma osłabione mięśnie pochwy. Przyczynia się również do tego siedzący tryb życia. Słabe mięśnie mogą z kolei powodować wiele innych problemów. Nietrzymanie moczu czy spadek satysfakcji z życia seksualnego. Dlatego kulki gejszy są dobrym sposobem na wzmocnienie mięśni pochwy. Dobrze jest stosować je profilaktycznie. Kulki umieszcza się w pochwie i można w nich wykonywać codzienne czynności. Pod wpływem ruchu, kulki uderzają o siebie, powodując wibracje, które przenoszone są na ścianki pochwy. W wyniku tego mięśnie pracują, zaciskają się, przez co ulegają wzmocnieniu. Jeszcze lepszy efekt uzyska się, jeśli podczas noszenia kulek będzie uprawiany intensywny wysiłek fizyczny. Dobre jest bieganie, taniec czy aerobik. Regularne stosowanie wzmocni Twoja pochwę. Zacznij stosować kulki od kilkunastu minut dziennie, stopniowo wydłużając czas nawet do kilku godzin. Po jakimś czasie zobaczysz ogromną różnicę. Mięśnie Twojej pochwy się wzmocnią, przez co będziesz odczuwać większą przyjemność z seksu. Nie tylko Ty. Twój partner również. Mocna pochwa to silniejszy ucisk penisa. Satysfakcja gwarantowana. Większa przyjemność i poprawa zdrowia.

Stosując kulki gejszy pamiętaj o przestrzeganiu zasad higieny. Zaleca sie mycie kulek pod ciepłą, bieżącą wodą. Następnie należy je zdezynfekować i dokładnie osuszyć. Można użyć specjalnych preparatów do higieny gadżetów erotycznych. Dbaj o czystość kulek przed i po każdym użyciu. Dobra higiena zapewni jeszcze większy komfort użytkowania i wyeliminuje ryzyko ewentualnych infekcji.

Jeśli masz taką potrzebę, to do kulek gejszy możesz użyć odpowiedniego lubrykantu. Dobre nawilżenie zwiększy komfort podczas użytkowania i zapobiegnie ewentualnym otarciom.

W zestawie znajdują się jeszcze kajdanki i pejcz. Kajdanki wykonane są w 100% z jedwabiu. W trakcie zabawy będziesz się czuła wyjątkowo i niezwykle zmysłowo. Możesz teraz wraz ze swoim partnerem spełniać najbardziej skrywane fantazje. Wspaniałym dodatkiem jest również karta podarunkowa. Dzięki temu będziesz mogła uzupełnić swoją kolekcję gadżetów erotycznych. Sprawisz sobie coś, na co masz szczególną ochotę.

Wszystkie produkty LELO objęte są gwarancja producenta.
 
Zawartość:
 - Kulki: Luna Beads Noir (2 x 28 g)
 - Kajdanki: LELO Etherea Silk Cuffs Black (w 100% z jedwabiu)
 - Pejcz: Sensua Suede Whip
 - Karta podarunkowa

 - Pokrowiec satynowy i niezwykle eleganckie opakowanie 

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.