Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: bathmate (uk)

Grubszy, większy penis to zdecydowanie osiągnięcie, o które warto powalczyć... Dziś, w dobie fantastycznych gadżetów erotycznych, takich jak pompka Bathmate, nie musisz już wznosić modłów o naturalny przyrost członka - wystarczy dobra pompka wraz z niezbędnymi akcesoriami i możesz cieszyć się grubszym, większym i jeszcze bardziej zadowalającym partnerkę penisem w ciągu kilku tygodni od rozpoczęcia pompowania!

Pompuj kiedy chcesz!

Stosowanie pompki do penisa Bathmate jest bardzo wygodne. Kiedy tylko chcesz możesz nałożyć pompkę na swojego członka i delikatnie zasysać go nią, przez co członek już po pierwszym użyciu staje się wyraźnie pogrubiony i większy. Najwygodniejszym miejscem do stosowania takich zabiegów jest kabina prysznicowa - tam, w pełnej intymności i poza zasięgiem wścibskiego wzroku, możesz oddać się kilkuminutowemu zabiegowi powiększania członka. Aby móc cieszyć się w pełni tym zabiegiem, przydatna będzie uprząż Bathmate Showerstrap. To uniwersalna uprząż podtrzymująca pompkę do penisa podczas swobodnej kąpieli pod prysznicem w pozycji stojącej. Dzięki temu urządzeniu możesz bez problemu zająć się myciem ciała pod prysznicem, podczas gdy Twoja pompka będzie pracowała na Twojego większego, grubszego i jeszcze bardziej imponującego penisa...

Wygoda i prostota

Zakup pompki do penisa to zdecydowanie jeden z najlepszych patentów na widoczne zwiększenie objętości członka, a nawet jego wydłużenie. W ciągu kilku tygodni regularnego używania pompki można tak przybrać nawet kilka centymetrów w obwodzie penisa oraz jego długości. Zdecydowanie pompka do penisa to najlepszy sposób na pozbycie się męskich kompleksów w tym zakresie! Aby korzystanie z niej nie było czasochłonne i nie wymagało wyrabiania sobie nowych nawyków oraz rezygnowania z codziennych przyzwyczajeń, najlepiej robić to pod prysznicem. Tych kilka minut codziennego orzeźwiającego tuszu, podczas których nasz członek będzie pompowany przez to urządzenie, to wystarczająco dużo, by po kilku razach móc cieszyć się wyraźnie grubszym i większym członkiem. Wystarczy założyć pompkę oraz uprząż Bathmate Showerstrap na swoje ciało i uruchomić pompkę oraz zająć się przez następnych kilka minut myciem swojego ciała i włosów. W tym czasie pompka wykona swoją pracę i nie będziemy musieli dzięki uprzęży zajmować się jej podtrzymywaniem. Uprząż do pompki jest zdecydowanie gadżetem, który warto mieć. Większość użytkowników pompki Bathmate deklaruje, iż najchętniej wykonują zabieg powiększania członka pod prysznicem, ponieważ to jedyny czas w ciągu dnia, który mają wyłącznie dla siebie, w pełnej intymności. Dyskrecja w przypadku używania takiej pompki to kluczowa cecha powiększania członka domowymi sposobami. Dzięki temu można zaskoczyć partnerkę grubszym, większym i silniejszym członkiem, który może dużo więcej niż kiedyś, bez konieczności zdradzania, co tak naprawdę stoi za tymi zamianami! Kupując pompkę Bathmate najlepiej od razu zaopatrzyć się w uprząż do pompki, co sprawi, że od początku będziemy mogli jej używać w komfortowych dla siebie warunkach.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.