Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Upalny zestaw dla Niej: 3x Libi Żel + Libi Spray za 50%

Zestaw stworzony specjalnie dla tych z Was, które już czują nadciągającą falę upałów i są gotowe surfować na niej aż do zmysłowego raju. O ile Libi Gel sprawdzi się w każdych warunkach, o tyle lekka mgiełka sprayu może okazać się zbawcza w okolicznościach letnich. Kto wie, może ten zakup będzie dla Ciebie początkiem życia seksualnego zupełnie nowej jakości.

LibiGel - suplement dla kobiet w postaci żelu zwiększającego libido i intensywność doznań

Jeśli stałaś się nieco oziębła w sypialni i nie potrafisz cieszyć się pięknem seksu jak wcześniej, właśnie znalazłaś doskonałe rozwiązanie Twoich problemów.

Libi Żel to kompleksowa pomoc dla kobiet, które chcą poprawić swoje życie seksualne i zapewnić sobie doznania, o jakich dotychczas nawet nie śniły.

Libi Żel

 • zwiększy Twoje libido,
 • wpłynie korzystnie na krążenie krwi w sferach intymnych, co zintensyfikuje odczuwaną rozkosz,
 • rozgrzewa,
 • gwarantuje efekt subtelnego mrowienia,
 • pomaga zapewnić optymalne nawilżenie,
 • daje szansę na stymulację znacznie silniejszą niż dotychczas!Niezapomniany orgazm i rozkosz o jakiej dotąd nawet nie śniłaś!

Libi Żel może pełnić rolę lubrykantu, gdyż, jako żel nawilżający, świetnie zapobiega podrażnieniom i otarciom. Ponadto, jego PH jest neutralne dla kobiecych sfer intymnych.

LibiGel to wyjątkowo efektywny suplement dla kobiet, które potrzebują pobudzenia i rozgrzania. Jeśli macie ochotę, możecie znacznie skrócić grę wstępną, zwiększając spontaniczność i odczuwając namiętność dwudziestolatków!

Dodatkową korzyścią wynikającą ze stosowania Libi Żel jest pielęgnacja stref intymnych, których wygląd poprawi się dzięki nawilżającym, regenerującym i odżywiającym własciwościom niektórych składników. Wyjątkowy suplement dla kobiet, przeciwdziałający otarciom i podrażnieniom, łagodzący mikrourazy i zapobiegający infekcjom stref intymnych.

Na kobiece libido i intensywność odczuwanej przyjemności wpływa szereg czynników, wśród których można wyróżnić między innymi nastrój czy układy - hormonalny, krwionośny i nerwowy.

Aby zwiększyć podniecenie i uzyskać optymalne odprężenie, unikatowa receptura Libi Żel opiera się na dwóch składnikach aktywnych:

 • L-ARGININA
  • reguluje ciśnienie krwi
  • zwiększa przepływ krwi
  • zwiększa wrażliwość stref intymnych

 • ŻEŃ-SZEŃ
  • pobudza
  • powoduje wzrost wydolności, zarówno fizycznej, jak i psychicznej
  • poprawia nastrój
  • niweluje odczucie stresu
  • korzystnie wpływa na proces odtruwania organizmu
  • zwiększa popęd płciowyLibi Żel został wyprodukowany na bazie wody, dzięki czemu można z niego korzystać, używając jednocześnie prezerwatyw i akcesoriów erotycznych. Nie pozostawia plam i nie powoduje reakcji alergicznych.SPOSÓB UŻYCIA:
Niewielką ilość żelu wmasować w wargi sromowe i łechtaczkę, poczekać do wchłonięcia i cieszyć się udaną grą wstępną lub stosunkiem.


Przed pierwszym użyciem zaleca się przeprowadzenie testu alergicznego - niewielką ilość zaaplikować na skórę przedramienia. Jeśli wystąpi jakakolwiek reakcja alergiczna, powinno się przerwać stosowanie.

LibiSpray 50 ml

LibiSpray to kapitalny suplement dla kobiet wspomagający libido. Czyni to dzięki szeregowi właściwości, które bardzo korzystanie wpływają na życie seksualne kobiety.

Preparat ten potęguje doznania erotyczne na kilka sposobów:
- zwęża pochwę poprzez sprawienie, że mięśnie pochwy w okolicach warg sromowych stają się bardziej elastyczne i obkurczone
- wpływa na krążenie w okolicach sfer intymnych
- silniejsze ukrwienie łechtaczki wzmacnia intensywność orgazmu
- rozgrzewa, powodując delikatne mrowienie
- nawilża i rozgrzewa
- zwiększa libido


LibiSpray to gwarancja niespotykanej dotychczas przyjemności. Może być stosowany jako lubrykant, gdyż zapobiega i przeciwdziała wszelkim otarciom i podrażnieniom. Jego PH jest neutralne dla kobiecych miejsc intymnych.

Dzięki temu suplementowi kobiety odczuwają podniecenie, ich sfery intymne są nawilżone, a sam stosunek - wyjątkowo podniecający i zmysłowy. Użyj LibiSpray, a staniesz się gotowa, rozgrzana i ciasna.

Od teraz nie potrzebujecie długiej gry wstępnej, aby móc się kochać. Będziesz rozochocona momentalnie, a Twój partner poczuje się, jakbyście robili to pierwszy raz w życiu. Orgazmu, który przeżyjesz, nie zapomnisz bardzo długo.

LibiSpray to niezwykły suplement dla kobiet, jego działanie jest wyjątkowo pobudzające. Wystarczy spryskać nim okolice sfer intymnych, a momentalnie pojawią się efekty w postaci zmysłowego mrowienia, które uwolni w Tobie demona seksu, pobudzi i rozgrzeje. Będziesz wrażliwsza jak nigdy przedtem, a Twoje libido sprawi, że ochota na seks nie przejdzie Ci ani na chwilę, i to przez całą noc.

Używanie preparatu codziennie pomoże osiągnąć Ci długotrwały efekt zwężenia. Twoja pochwa stanie się ładniejsza i ponętniejsza, a Ty odkryjesz nowe poziomy własnej seksualności, czując się zmysłowa i piękna.

Mięśnie pochwy wiotczeją z wiekiem lub podczas choroby. LibiSpray reguluje przepływ krwi i pobudza ośrodkowy układ nerwowy, uelastyczniając skórę w okolicach intymnych i stymulując mięśnie pochwy w taki sposób, że wargi sromowe obkurczają się.

Na libido wpływają natomiast dwa składniki - L-arginina i żeń-szeń. Pierwszy z nich powoduje wzrost wrażliwości Twoich stref intymnych, natomiast drugi poprawi samopoczucie, uwolni od stresu i korzystnie wpłynie na krążenie krwi.

LibiSpray nie powoduje reakcji alergicznych oraz nie pozostawia plam, g
dyż jest wyprodukowany na bazie wody.

Sposób użycia:
- niewielką ilość spray'u nanieść na wargi sromowe i łechtaczkę
- masować do wchłonięcia

Działanie utrzymuje się nawet do trzydziestu minut.

Przed użyciem zaleca się niewielką ilość nanieść na skórę w celu upewnienia się, że nie wystąpią jakiekolwiek reakcje alergiczne.
 
Pojemność: 50 ml

* Należy wziąć pod uwagę, że suplementy z definicji działają inaczej na każdy ludzki organizm, zatem nasza firma nie może zagwarantować osiągnięcia określonych, konkretnych efektów.

** Kolor produktu może nieco różnić się od tego prezentowanego na ilustracjach, lecz nie wpływa to w żaden sposób na skład lub działanie preparatu.Polecamy