Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: FUN FACTORY

Książę pośród wibrujących stymulatorów prostaty!
 
Prawdziwa gratka dla znawców przyjemności analnych! Swoim ergonomicznym kształtem idealnie dopasowuje się do męskiej anatomii i przy pomocy podniecających wibracji stymuluje jednocześnie „męski punkt G” (prostatę) oraz perineum (krocze). DUKE to definicja męsko-analnej przyjemności!
 
ZASTOSOWANIE

Wibrujący stymulator prostaty DUKE to gadżet erotyczny, stworzony specjalnie z myślą o mężczyznach. Jego zakrzywiony, silikonowy kształt jest odzwierciedleniem rektalnej anatomii mężczyzny. Stymulator ťDUKEŤ wprowadzany jest analnie i włączony, stymuluje prostatę i krocze. Jego górne zaokrąglenie wywołuje dodatkowe uczucie całkowitego wypełnienia.
 
OBSŁUGA
 
Aby włączyć stymulator, należy przez ok. dwie sekundy wciskać przycisk znajdujący się na naboju wibracyjnym. Urządzenie zostaje włączone i zaczyna wibrować na najniższym stopniu.
Dostępne są 3 stopnie intensywności oraz 3 programy wibracji. W celu zwiększenia intensywności wibracji, należy ponownie wcisnąć przycisk. Po osiągnięciu maksymalnego poziomu wibracji, poprzez wielokrotne wciskanie przycisku, stymulator zostaje przełączony na pierwszy program po kolejnym wciśnięciu przycisku.
 
ZASILANIE

Duke wyposażony jest w system CLICK 'N' CHARGE - nabój wibracyjny posiada wbudowany akumulator litowo-jonowy, a ładowanie odbywa się po przyłożeniu "wtyczki" magnetycznej. Zabawki z technologią CLICK 'N' CHARGE mogą być ładowane z każdego gniazdka. Ale to dopiero początek: doładowanie może nastąpić w dowolnym momencie bez utraty sprawności akumulatora (brak "efektu pamięci"). Co więcej - ta sama ładowarka pasuje do wszystkich innych produktów firmy FUN FACTORY generacji CLICK 'N' CHARGE.
 
"ŁADOWARKA USB W KOMPLECIE"
 
PIELĘGNACJA

Wibrator DUKE należy przed pierwszym użyciem i po każdym kolejnym zastosowaniu, dokładnie wyczyścić ciepłą wodą z łagodnym mydłem, wyjmując najpierw nabój wibracyjny. Wyłącznie obudowa zabawki erotycznej jest całkowicie wodoodporna. Nabój wibracyjny NIE JEST WODOSZCZELNY i nie powinien być zanurzany w wodzie.
CLEANER: higieniczny spray firmy FUN FACTORY, wyjątkowo dobrze nadaje się do czyszczenia zabawek erotycznych oraz do łagodnej pielęgnacji okolic intymnych. ťCLEANERŤ działa bakteriobójczo i grzybobójczo.
 
WSKAZÓWKI

Przed pierwszym użyciem należy zabawkę całkowicie naładować. Proces ładowania może potrwać jednorazowo do dwóch godzin. Prosimy również zwrócić uwagę na informacje zawarte w instrukcji obsługi.
W razie problemów przy korzystaniu z zabawki, można ją zresetować poprzez podłączenie jej na chwilę do ładowarki.
 
 
PARAMETRY TECHNICZNE:
 
  • Najwyższej klasy stymulator analny
  • Ergonomiczny kształt
  • Wibracje stymulujące prostatę i perineum
  • Poprawia erekcję
  • Trzy stopnie oraz trzy programy wibracji
  • Prosty w obsłudze
  • Łatwe ładowanie w systemie „CLICK 'N' CHARGE”
  • Elastyczny i przyjemny w dotyku
  • Wykonany w 100% z wysokiej jakości silikonu medycznego
  • Wymiary: długość 16,7 cm, średnica 3,9 cm
Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.