Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: rocks-off (uk)

Świetnie wykonana zabawka, która zaspokoi najbardziej wymagających – kup Rocks-Off Petite Sensations Pearls!

 

Rocks-Off Petite Sensations Pearls to profesjonalny korek analny (określany także jako anal plug – ang. wtyczka analna). Zwraca na siebie uwagę już na pierwszy rzut oka. W przeciwieństwie do innych zabawek tej kategorii, część penetracyjna tego modelu składa się z 5 kulek połączonych ze sobą. Gadżet jest stosunkowo długi i zapewnia ciekawą stymulację, dlatego otrzymuje bardzo dobre opinie miłośników analnych rozkoszy. To nie wszystko, ponieważ na uwagę zasługuje fakt, że Rocks-Off Petite Sensations Pearls pokryto najlepszym na rynku materiałem, czyli silikonem medycznym. Tworzywo jest pozbawione ftalanów, a przy tym jest miłe w dotyku i ma hipoalergiczne właściwości. Możesz zabrać korek analny pod prysznic lub do wanny, ponieważ jest wodoodporny. Jego cena jest wyjątkowo niska.

 

Korek analny Rocks-Off Petite Sensations Pearls posiada w zestawie wydajny wibrator typu bullet, który umieszcza się w specjalnym otworze w podstawie. Dzięki temu penetracja za pomocą tego gadżetu dostarcza jeszcze bardziej intensywnych doznań. Ów wibrator oferuje 7 trybów wibrowania, dlatego na pewno znajdziesz odpowiedni dla siebie sposób na zabawę.

 

Nasz sklep przypomina, że odbyt nie posiada własnych właściwości lubrykacyjnych, więc do zabawy używaj lubrykanta. Stosuj preparaty wodne, bo inne zniszczą silikonową powłokę Rocks-Off Petite Sensations Pearls. Po zabawie myj korek wodą i mydłem antybakteryjnym.

 

Parametry techniczne:

kolor: fioletowy

materiał: silikon medyczny

długość całkowita: 16,5 cm

długość penetracyjna: 14,5 cm

średnica: 2,2 cm

DILDO Z WIBRACJAMI

 • Długość całkowita (w cm): 

  16,5

 • Funkcje (ilość trybów wibracji): 

  7

 • Kolor: 

  fioletowy

 • Materiał: 

  silikon

 • Średnica (w cm): 

  2,2

 • Wodoodporność : 

  tak

 • Zasilanie: 

  1 x LR1