Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Toy Joy

Pompka do penisa ToyJoy Pressure Pump, to idealne rozwiązanie na problem z rozmiarem. Innowacyjny produkt, wychodzący naprzeciw oczekiwaniom Panów, leczący kompleksy i umożliwiający czerpanie radości z najintymniejszych chwil. Pompka do penisa to niezawodny, bezpieczny sposób na powiększenie penisa w szybkim czasie. To konstrukcja, która dzięki zaworowi zwrotnemu regulującemu ciśnienie w próżniowym kloszu przekona Cię, jak łatwo możesz wspomóc naturę i cieszyć się ze swojej atrakcyjności. 

 

Od teraz Twoje zabawy erotyczne staną się niezapomniane, dzięki pokaźnemu rozmiarowi i obfitej erekcji, każdy stosunek stanie się spektakularny. Przeźroczysty materiał, pozwala na kontrolowanie całego procesu, co pozwoli poczuć Ci się bezpiecznie i pewnie. Oferowany produkt jest bezpieczny pod warunkiem przestrzegania zaleceń producenta, tylko wówczas przyniesie oczekiwane rezultaty i przyjemność z seksu.

 

W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów oferujemy produkty pewne i sprawdzone. Materiał, z którego został wykonany towar jest najwyższej jakości i zatwierdzony przez UE.

 

Zachęcamy do zakupu  oferowanego w naszym sklepie produktu w atrakcyjnej cenie,  która niewątpliwie jest konkurencyjna w porównaniu do wysokiej jakości prezentowanego asortymentu.

 

Kup przeźroczystą  pompkę ToyJoy Pressure Pleasure Pump a Twoja partnerka na pewno  Ci za to podziękuje. Wasze wspólne chwile staną się niezapomnianą przygodą, którą będziecie chcieli powtarzać co noc. Koniec z kompleksami i niepewnością, kupując pompkę ToyJoy Pressure Pleasure Pump inwestujesz w siebie i swój związek.

 

Parametry techniczne

Pompka do penisa:

Długość całkowita: 22 cm

Kolor: przeźroczysty

Materiał: PVC

Szerokość maksymalna: 5,5 cm

POMPKA DO PENISA

 • długość całkowita (w cm): 

  22

 • kolor: 

  przeźroczysty

 • materiał: 

  PVC

 • szerokość maksymalna (w cm) : 

  5,5

Zaloguj się
2014-10-31 09:37:01 - Marcin

Naprawdę działa! Rewelacja! Do tego można wykorzystać jako gadżet do wspólnej zabawy!