Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: bathmate (uk)

Pompka do powiększania penisa Bathmate Hydromax X40 (czerwona) to innowacyjny produkt, który zadowoli nawet najbardziej wymagających mężczyzn. Produkt przyczynia się nie tylko do zwiększenia rozmiaru członka, ale również szeregu innych pozytywnych zmian. Przede wszystkim zmienia on myślenie na temat własnych możliwości seksualnych. Wyzbycie się kompleksów sprawia, że seks staje się wyłącznie źródłem niepowtarzalnych doznań. Jest to prosty i szybki sposób na zyskanie pewności siebie, a także odbudowanie męskości. Pompka przeznaczona jest do stosowania pod wodą. Można zabrać ją ze sobą pod prysznic lub do wanny. Tylko regularne stosowanie przyniesie oczekiwane rezultaty. Zaleca się przeprowadzać około 15-20 minutowe sesje dziennie. Należy dodać, że produkt działa bezinwazyjnie. Treningi są przyjemne oraz odprężające. Pierwsze wyraźne efekty można zaobserwować już po kilku tygodniach. Zastosowanie nowoczesnej technologi Bellows Pump pozwala na osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Odnotowano, że ten model znacznie przewyższa inne produkty z tej kategorii. Jego skuteczność jest ponad 30% wyższa.

Ten niepowtarzalny produkt umożliwia wydłużenie penisa nawet o kilka centymetrów. Pozytywnie wpływa również na jego grubość. Działanie pompki stymuluje rozrost ciał jamistych umieszczonych w penisie, dzięki czemu zwiększa on swoją objętość. Warto dodać, że efekty nie są chwilowe. Nawet po przerwaniu ćwiczeń penis nie powróci do swojego pierwotnego rozmiaru. Dużą zaletą jest fakt, że pompa powiększa wizualnie główkę penisa, czyli żołądź. To właśnie on sprawia, że penis prezentuje się wyjątkowo dostojnie i potężnie. Nieprzeciętny efekt wizualny nie jest jedyną zmianą, jaka zachodzi dzięki stosowaniu pompki. Produkt pozwala na utrzymanie wzwodu nawet przez kilka godzin. Erekcja nabiera na sile, a penis staje się tak twardy, że można nim wyburzać ściany. Jest to źródło olbrzymiej rozkoszy dla obojga partnerów. Twardy i niezawodny penis gwarantuje długie oraz niczym niezakłócone igraszki. Poprawie ulega również jakość pożycia erotycznego. Większa wytrzymałość seksualna sprawia, że upojne chwile stają się dłuższe oraz intensywniejsze. Dodatkowym atutem jest fakt, że podczas ćwiczeń mężczyzna uczy się kontroli nad własnym ciałem. Staje się on władcą swojego członka. Przedwczesny wytrysk już nigdy nie zepsuje namiętnej nocy. Ponadto czas regeneracji ulega znacznemu zmniejszeniu. Oznacza to, że w ciągu kilkunastu minut penis jest gotowy do dalszego działania. Każda kobieta oszaleje z radości. Orgazm będzie tak silny, niczym wybuch wulkanu.

Pompka do powiększania penisa Bathmate Hydromax X40 produkowana jest z najwyższej klasy materiałów, które są całkowicie bezpieczne dla użytkownika. Warto również dodać, że produkt odznacza się ponadprzeciętną wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia. Nawet intensywne i częste użytkowanie nie spowoduje uszkodzeń. Produkt pozytywnie wpływa na zdrowie - reguluje prawidłowy przepływ krwi, a także zmniejsza ryzyko wielu nieprzyjemnych schorzeń.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.