Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: YESforLOV

Perfumy francuskiej marki - eksperta od zmysłowości i seksualności. Pojemność: 50 ml

 

Zapach oddaje radosną nazwę perfum. Podniecające, nieodparte, oszałamiające... a jednocześnie tak delikatne. Tak subtelnie ludzkie.
Zapach stworzony jak emocjonujące crescendo romantycznej chwili

 

Delikatne pierwsze wrażenia:
Scenę rozpoczyna Rejouissance z pikantymi nutami aromatycznej papedy

 

Pikantna miłość pierwszych spojrzeń.
Wszelkie wątpliwości i opór Rejoissance usuwa połączeniem szafranu i zmysłowych korzeni

 

Kuszący dialog.
Pierwszy kontakt leniwie przeciąga w rozmowie lilia i kilka szczerych nut śliwki

 

Wzajemne pożądanie.
Ognisty duch bursztynu spotyka się w lubieżnej grze z wanilią i daktylem, żeby grać wspólnie elektryzujący miłosny koncert.


 

Stworzone przez Mathilde Bijaoui, perfumiarz w MANE.


 

YESforLOV żyje pożądaniem i jest tak piękne jak wyzwania jakich się podejmuje. To idealny partner wszystkich zbliżeń i chwil intymności, namiętności czy pożądania z partnerem lub bez.

 

YESforLOV to odkrywca nowych sposobów na miłość. Uwielbia bawić się i kochać i pokonywać kolejne wyzwania. Odkrywa i tworzy światy bezprecedensowej przyjemności.

 

YESforLOV kocha doświadczenia nowych doznań. Uwielbia dreszcze, drgania serca, poddawanie się. W całkowitym wyrafinowaniu. Podniecająca dzikość, doświadczenie, elegancja o olśnienie w każdym fragmencie.

 

YESforLOV woli wiedzę delikatności i lubieżne podejście... Magiczna magia bezprawnej sensualności i zmysłowości. Jego czas nie ma granic. Jego scenariusz nie został zdefiniowany. Wznosi na wyżyny najbardziej intymne, porażające i niezastąpione w ludziach. Każdy partner jest wyjątkowy zarówno w sercu, jak i na skórze...

 

Wszystko, czego chce, to przyjemność. Dla siebie, dla kochanka i dla świata. Odzwierciedla to, czego pragnie. Wszystko w zasięgu ust, twarzą w twarz. Jego zapach to odzwierciedla. Podniecający, nie do zastąpienia, powalający... a tak delikatny, tak ludzki... jak ludzka jest radość: Réjouissance.

Napisz opinię
2016-01-14 19:28:46 - Anusia

Produkt wart swojej ceny, byłam naprawdę zadowolona, polecam.

2016-01-28 10:21:07 - Anusia

Produkt wart swojej ceny, byłam naprawdę zadowolona, polecam.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...