Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: The Edge

Zestaw promocyjny "Pachniesz tak, że na pewno u mnie przenocujesz" - The Edge za 50%

Zestaw promocyjny składający się wyłącznie z feromonów najwyższej klasy, cieszących się uznaniem Klientów na całym świecie. Posiadacz takie kompletu jest zwyczajnie skazany na sukces.

Zestaw zawiera: Pheromax OxyTrust 14ml dla mężczyzn, BTB 10ml dla mężczyzn, The Edge 25ml dla mężczyzn za 50%

Pheromax OxyTrust 14ml dla mężczyzn

Od teraz Twoje ulubione feromony Pheromax dostępne są również w unikatowej wersji OxyTrust, która, wzbogacona o oksytocynę, daje użytkownikom tych wysokiej jakości feromonów kompletnie nowe perspektywy.

Pheromax do tej pory kojarzone były głównie ze sztuką uwodzenia, z budowaniem zmysłowego napięcia seksualnego i z wypełniającym przestrzeń pożądaniem. Dzięki nowym właściwościom teraz możesz poprawić nie tylko swoje życie towarzyskie, ale również zawodowe.

Oksytocyna zwana jest hormonem miłości. Ten neuropeptyd pomaga budować zaufanie, dzięki czemu kobiety zobaczą w Tobie nie tylko samca alfa.

Pheromax OxyTrust sprawią, że Twoje umiejętności uwodzicielskie wskoczą na kompletnie nowy poziom - kobiety będą zachwycone Twoją osobą, Ty zaś staniesz się bardziej towarzyski, błyskotliwy i otwarty na ich próby rozmowy czy flirtu. Twoi konkurenci również dostrzegą Twoją siłę - teraz staniesz się dla nich godnym podziwu autorytetem. Inwestycja w Pheromax OxyTrust zapewni Ci lekkość i swobodę w trakcie rozmów kwalifikacyjnych, w pracy, na studiach i w życiu codziennym. Zostanie duszą towarzystwa jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

Ten wyjątkowo efektywny niewidzialny afrodyzjak zagwarantuje Ci zatem szansę na osiągnięcie sukcesu na wielu polach i płaszczyznach.

Flakonik, w którym ulokowane są feromony Pheromax Oxytrust, łatwo schować do kieszeni, dzięki czemu nawet w najbardziej niespodziewanych sytuacjach jesteś w stanie wspomóc postrzeganie Twoich walorów tym produktem. Pamiętaj, że używanie tych wzbogaconych oksytocyną feromonów wcale nie zmienia Ciebie - ono zmienia percepcję innych, dzięki czemu Ty czujesz się silniejszy i bardziej doceniony.

Stężenie produktu jest tak wysokie, że nawet niewielka ilość preparatu jest w stanie znacząco zmienić swoje życie towarzyskie - szybko dostrzeżesz efekty w postaci kobiecych spojrzeń i uśmiechów oraz otwartości i bezpośredniości innych ludzi. Teraz bardzo szybko możesz korzystnie wpłynąć na swój wizerunek.

Feromonów nie da się wyczuć czy zobaczyć - ludzie będą odbierali pozytywne reakcje na Twoją osobę w sposób naturalny!

Pojemność: 14 ml
Stężenie: 0.035%

Sposób użycia - niewielką ilość produktu rozprowadzić na skórze w następujących miejscach:
- szyja
- klatka piersiowa
- nadgarstki
- zgięcia łokciowe
- skóra za uszami

Zastosowanie zbyt dużej dawki feromonów Pheromax może dać efekty odmienne od pożądanych!

BTB 10ml dla mężczyzn

Jeżeli:

- jesteś nieśmiały i chcesz z tym skończyć,
- brakuje Ci pewności siebie, przebojowości i swobody w kontaktach międzyludzkich,
- nie potrafisz rozmawiać z kobietami,
- chcesz szybciej zdobywać kobiety,
- czujesz potrzebę poprawienia swojej pozycji społecznej,
- kiepsko idą Ci rozmowy o pracę,
- chcesz dobrze wypaść na zbliżającym się castingu,
- na studiach nikt Cię nie zauważa i chcesz zostać duszą towarzystwa,
- potrzebujesz czegoś, co wprowadzi do opanowanej przez rutynę sypialni nieco pikanterii,
- szukasz prawdziwej miłości ,
- chcesz stać się bardziej bezpośredni, towarzyski i otwarty, oczekując tego samego wobec innych ludzi,
- odczuwasz potrzebę poprawy swojego nastroju i zwiększenia zadowolenia z własnego życia,

to spełniając którykolwiek z tych warunków sprawiasz, że feromony BTB są stworzone z myślą o Tobie!

Te niezwykle poręczne feromony w opakowaniu niewielkich rozmiarów zagwarantują Ci poprawę kontaktów międzyludzkich w każdej sytuacji, z których żadna Cię teraz nie zaskoczy. Skorzystaj z bezwonnego produktu od BTB i patrz jak niczego nieświadome kobiety tłumnie lgną do Ciebie.

Nieistotne czy jesteś singlem, który chce zwiększyć intensywność swojego życia i przeżyć jakąś zmysłową przygodę, czy może marzysz o tym, aby Twoja partnerka zachwyciła się Tobą jak przed laty i znów ujrzała w Tobie swojego herosa, nie mogłeś trafić lepiej.

Dzięki dziesięciu mililitrom tych feromonów wysokiej jakości możesz momentalnie odmienić swoje życie. Odpowiedz sobie sam - czy jest sens czekać?Dane techniczne:
Opakowanie: 10ml
Wydajność: około 370 kropel
Aplikowana doza płynu: 27mcl / 1 kroplę
Zawartość feromonów: 4mg
Stężenie: 0,4 mg/ml
Ilość feromonów w 1 kropli: 10.8 mcg

THE EDGE - feromony zapachowe idealne dla prawdziwego mężczyzny!

The Edge to produkt wyróżniający się wysoką jakością oraz wyjątkową efektywnością. Dzięki tym feromonom zapachowym dla mężczyzn szybko poprawisz swój status społeczny i zawodowy, robiąc przy tym ogromne wrażenie na kobietach. Masz szansę zostać prawdziwym samcem alfa, który jest gotowy do przejęcia roli lidera i posiadania prawa do kontroli nad sytuacją w swoich rękach.

Wpływ feromonów podkreśli Twoją osobowość, eksponując atuty i walory, które w oczach innych ludzi uczynią Cię męskim i silnym. Zaczniesz budzić respekt, rozkochiwać w sobie kobiety i dostrzegać podziw ze strony innych mężczyzn. Inni będą chcieli Cię słuchać i brać Twoje zdanie pod uwagę.
Tylko dzięki The Edge możesz stworzyć swój wizerunek dominującego faceta, znakomicie się przy tym bawiąc!

Zastanawiasz się czy rzeczywiście potrzebujesz The Edge?
- chcesz uwodzić kobiety i kontrolować flirt, jak na mężczyznę przystało?
- chcesz wzmocnić swoją osobowość?
- chcesz być bardziej pewny siebie?
- chcesz się najzwyczajniej w świecie dobrze bawić?

Jeżeli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, The Edge to produkt praktycznie stworzony z myślą o Tobie!

The Edge to gwarancja świeżego i męskiego zapachu, który przyciągnie do Ciebie kobiety, a wysokie stężenie zawartych w tym produkcie feromonów pozwoli Ci je zahipnotyzować i owinąć wokół palca.

SPOSÓB UŻYCIA: Atomizer daje możliwość dyskretnej i szybkiej aplikacji w każdym miejscu i w każdej chwili. Wydajny flakon pozwala na ponad 200 aplikacji!

Czas zostać silnym i niezależnym facetem z klasą!


Parametry techniczne:
Pojemność: 25 ml
Dozownik: Atomizer
Stężenie: 0.1 mg/ml
Aplikowana doza płynu: 113 mcl
Producent: LaCroy

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...