Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: fleshlight

FLESHLIGHT - UNIWERSALNY SYMULATOR WYRZUTU PENISA

Zapnij pasy i trzymaj się! Zautomatyzuj swoje fantazje dzięki naszemu uniwersalnemu symulatorowi głaskania! Universal Launch został zaprojektowany tak, aby pasował do większości naszych produktów ORAZ innych strokerów w obudowie innych niż Fleshlight * Kontroluje długość i rozmieszczenie uderzeń, a także prędkość. Dzięki innowacyjnemu systemowi sterowania dotykowego wystarczy ustawić elementy sterujące, usiąść wygodnie i cieszyć się! *Użycie jakiegokolwiek produktu sprzętowego innej firmy w połączeniu z Universal Launch narusza warunki użytkowania i gwarancji.

Jak używać?
Universal Launch to zautomatyzowane doświadczenie Fleshlight dla większości zabawek Fleshlight! Bezpiecznie przymocuj kompatybilny produkt Fleshlight za pomocą uniwersalnego systemu zapadkowego. Wsuń produkt przez uchwycony okrągły otwór. Po ustawieniu w bezpiecznej, pożądanej pozycji, użyj dużego zatrzasku, aby zacisnąć uchwyt. Podnieś duży zatrzask z lewej strony, aby mocno zacisnąć pasek, uważając, aby nie dokręcić zbyt mocno i nie uszkodzić Universal Launch lub strokera. Następnie włącz zasilanie i ciesz się wieloma funkcjami produktu! Łatwe w użyciu, podświetlane przełączniki kołyskowe Universal Launch umożliwiają regulację między czterema zmiennymi długościami i prędkościami skoku, poruszając się tak szybko, jak 250 uderzeń na minutę. Jeśli chcesz bardziej skoncentrowanych doznań, skróć długość pociągnięcia i przełączaj się między trzema dostępnymi strefami przyjemności - podstawą, trzonem lub końcówką.

Uniwersalny uchwyt na smartfona na górze daje możliwość oglądania ulubionych treści, gdy obie ręce są na kontrolkach. Po pełnym naładowaniu, sesje mogą trwać nawet 60 minut, ale mogą być również doświadczane po podłączeniu do ściany przy użyciu trybu aktywnego uruchamiania Fleshlight.

Co zawiera zestaw?

  • Uniwersalny uchwyt Launch
  • Uniwersalny uchwyt do smartfona
  • Kabel zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Instrukcja obsługi


*Fleshlight nie wchodzi w skład zestawu.