Wczytuję dane...
Kod producenta: LB-17
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Lavea

Mydło glicerynowe kilkunastoskładnikowe o specjalnej formule Lavea z bambusem, wyciągiem z mango i olejkiem z orzeszków makadamia. Zawiera substancje aktywne w postaci flawonoidów i kwasów fenolowych, które biorą udział w produkcji kolagenu.

Dzięki zawartości specjalnie dobranych substancji aktywnych mydełko ma właściwości i działanie przeciwstarzeniowe dla skóry co w efekcie utrzymuje skórę młodą i elastyczną. Składniki aktywne zawarte w mydle także mają działanie przeciwzapalne właśnie dzięki obecności laktonów.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.
Zaloguj się
2016-01-13 14:57:40 - Marcel

Dzięki zawartych w mydle substancjach działa przeciwstarzeniowo. Zawarty w nim bambus posiada zdolność wchłaniania promieni UV, dlatego coraz częściej można znaleźć go w kosmetykach. Poza tym bardzo ładnie pachnie

2016-01-13 14:58:16 - Maria

Fajnie, że myjka ma działanie peeligujące. Chociaż jak jest mokra to wcale nie wydaje się być taka szorstka. Gdy jest sucha jest szorstka.