Realizacja zamówienia: 24
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN
Producent: tenga (jap)

Wyprodukowany w Japonii, kraju, gdzie otoczka seksualności spotykana jest na każdym kroku. Produkt ten należy do serii Standard wśród asortymenty marki Tenga. Innowacją w tym przypadku jest zastosowanie dwóch otworów roboczych:
- jeden mający za zadanie symulacje seksu klasycznego,
- drugi dostarczający rozkoszy poprzez ciaśniejszy otwór analny.Wymiary:
Długość całkowita: 15cm

Długość wewnętrzna: 13 cm
Obwód: 20,5cm
Średnica 1,3 cm


Masturbator ten poleca się Klientom, jako gadżet erotyczny idealny w trakcie wyjazdów w podróż. Cała seria wyprodukowana przez tego producenta to niezwykłe połączenie technologi i kreatywności w służbie męskiej rozkoszy – żaden inny producent masturbatorów nie dotarł tak daleko!

Tenga Double Hole Cup urzeka nie tylko funkcjonalnością, ale również estetyką wykonania, która jest niezwykle przemyślana i nie sugeruje przeznaczenia produktu osobie postronnej. Niezwykła dyskrecja tego producenta zyskała sobie entuzjastów na całym świecie!

- sposób nawilżania: od środka
- materiał: elastomer
- faktura wewnątrz: różnorodna, posiada wypustki

W XXI wieku nie mogło zabraknąć intensywnych i oryginalnych przeżyć, które Panowie wcześniej nie mieli okazji doświadczyć. Szeroki wybór asortymentu gwarantuje każdemu mężczyźnie odpowiedni dobór produktu, zgodnie z jego upodobaniami dotyczącymi parametrów stymulacji – od delikatnych po zdecydowane i intensywne bodźce.* Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą masturbatorów Tenga!

** Polecamy zakup Rozgrzewacza – Tenga Hole Warmer – dedykowanego do produktów tego producenta!

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...