Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: tenga (jap)

Tenga - Air Cushion Cup to najwyższej klasy masturbator. Połączenie nowoczesności z wysokim designem. Dzięki japońskiej myśli technologicznej i ich niesamowitej barwnej wyobraźni erotycznej powstał jedyny na świecie masturbator, który dzięki wykorzystaniu ciśnienia oraz powietrza jest w stanie dać przyjemność, której nic nigdy nie powtórzy.

Obecnie na rynku stale rozszerza się asortyment zabawek erotycznych dla mężczyzn, jest to wspaniałe, ponieważ wcześniej takie zabawki były tylko i wyłącznie zarezerwowane dla kobiet. Dziś każdy mężczyzna może korzystać z niesamowitych doznań jakie przygotowała dla nich Tenga.

Tenga - Air Cushion Cup to masturbator w którym podczas użytkowania zachodzi swobodna wymiana powierza, szybkość przepływu jest uzależniona od prędkości ruchów frykcyjnych użytkownika. W masturbatorze znajdują się 24 poduszki, które dają uczucie delikatnego obejmowania członka na całej długości. Jest to niesamowite uczucie, ponieważ cały czas czuje się napór poduszek, więc potęguje to dodatkowo doznania.

Tenga projektuje swoje zabawki erotyczne, tak aby nie sugerowały osobom postronnym swojego przeznaczenia. Jest to komfortowe, ponieważ taką zabawkę możesz spokojnie zabrać ze sobą nawet w podróż służbowa i nie bać się, że ktoś zauważy twój mały sekret.
Zabawka przypomina tubę, w której może znajdować się kosmetyk lub perfum, więc możesz być spokojny i nawet eksponować na szafce nocnej swoją zabawkę.

Wykonany przy użyciu najlepszej jakości materiałów oraz z ogromną dbałością o najmniejszy szczegół. Przebadany dermatologicznie, więc nie ma obawy, że będzie on szkodliwy dla skóry oraz błon śluzowych.
Wnętrze masturbatora wykonane jest z delikatnego i przyjemnego w dotyku materiału, który idealnie imituje ludzką skórę. Dodatkowo poduszki, które dają przyjemne uczucie obejmowania są poryte wypustkami, fałdowaniami oraz inną ciekawą fakturą, która daje niesamowite doznania. Cała ta wewnętrzna konstrukcja daje niepowtarzalne doznania, których nie zapewni żaden inny gadżet erotyczny na całym świecie! Potwierdzają to miliony zadowolonych mężczyzn.

W trakcie użytkowania poleca się stosowanie odpowiednich lubrykantów na bazie wody. Jest to istotne, ponieważ inne lubrykanty mogą zniszczyć delikatne wnętrze masturbatora. W naszej ofercie znajdują się odpowiednie lubrykanty, czyli takie które dają maksymalne doznania, a przy tym nie niszczą zabawek.

Po zakończeniu użytkowania konieczne jest wyczyszczenie zabawki. Bakterie, które mogą się zebrać w gadżecie mogą być niebezpieczne dla zdrowia.
W tym celu należy rozkręcić maksymalnie masturbator i wyczyścić każdy jego element ciepłą wodą przy życiu odpowiedniego płynu czyszczącego. Zbyt mocne preparaty mogą doprowadzić do szybszego zużycia gadżetu. W naszej ofercie posiadamy również odpowiednie płyny które nie tylko wyczyszczą, ale również w odpowiedni sposób zakonserwują zabawkę.

Tenga - Air Cushion Cup pomaga zrelaksować się po ciężkim i stresującym dniu. Dzięki niemu możesz w ulubiony sposób sprawić sobie nieco przyjemności.

 

Parametry techniczne:

wysokość  15 cm
obwód: 20,5 cm
średnica: 65 mm / 55 mm