Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: nexus (uk)

Masażer prostaty Nexus Excel to pierwszy produkt przeznaczony do stymulacji męskiego punktu G, który odniósł ogromny sukces na rynku sprzedażowym. W 2006 roku model ten otrzymał Brukselską Nagrodę w dziedzinie Erotyki. Zainteresowanie tym innowacyjnym gadżetem jest wyjątkowo duże, również ze względu na atrakcyjność ceny przy jednocześnie bardzo wysokiej jakości. Prezentowany model masażera Nexus Excel dostępny jest w kolorze czarnym.

Budowa masażera Nexus Excel

W porównaniu do Nexusa Glide oraz kilku innych modeli, Nexus Excel charakteryzuje się nieco większą grubością. Dzięki temu wypełnia wnętrze odbytu znacznie lepiej i stanowi optymalne rozwiązanie dla amatorów najbardziej intensywnych form penetracji. Wypustka odpowiedzialna za uciskanie krocza podczas masażu zakończona jest wyjmowalną kulką ze stali nierdzewnej i umieszczona została bezpośrednio u podstawy masażera. Dzięki niej masaż przeprowadzany przy wykorzystaniu modelu Nexus Excel jest niezwykle przyjemny, a także wzbogacony dodatkowymi doznaniami erotycznymi. W momencie korzystania z masażera, wypustka pozwala na uzyskanie odczucia przyjemnego ucisku między odbytem, a jądrami. Przeciwległy element odgięty jest od ciała i skierowany ku plecom, co znacząco ułatwia dodatkową manipulację masażerem.

Konstrukcja masażera Nexus Excel

Nexus Excel posiada doskonale zoptymalizowaną konstrukcję. Po stosunkowo grubej części szczytowej następuje nieduże przewężenie, a następnie ponowne zgrubienie oraz zmniejszenie średnicy. Na samym spodzie masażer jest lekko spłaszczony, natomiast poprzecznie od podstawy odchodzą dwa dodatkowe ramiona. Część penetracyjna mierzy 10 centymetrów przy maksymalnej średnicy 4 cm. Masażer Nexus Excel doskonale mieści się w dłoni i wykonany jest z bardzo przyjemnego w dotyku materiału. Wykorzystany do jego produkcji polipropylen posiada zmatowioną powierzchnię, co pozostaje nie bez wpływu na wygodę podczas rozprowadzania lubrykantu. Cechą charakterystyczną produktu jest niezwykła precyzja wykonania, dzięki czemu ślady łączenia są niemal niewidoczne.

Doskonała stymulacja

Nexus Excel jest w stanie bardzo intensywnie stymulować męski punkt G i pozwala na doświadczenie wyjątkowo intensywnego orgazmu.
Nacisk wywierany na prostatę podczas korzystania z masażera Nexus Excel jest doskonale zoptymalizowany. Przy maksymalnym podnieceniu jest w stanie bardzo szybko zapewnić niezwykłe doznania, a także pozwala na stopniowe dochodzenie do perfekcyjnej intensywności wrażeń odczuwanych podczas stymulacji. Produkt zapakowany jest w przeźroczyste, plastikowe i odpowiednio się prezentujące pudełko. Do masażera Nexus Excel dołączona została instrukcja obsługi, a także element ułatwiający wyjęcie kulki do umycia.

Korzyści:
- niezwykle stymulujący dzięki starannie wyprofilowanej powierzchni części penetracyjnej,
- zaprojektowany by zwiększyć doznania i wywołać jak największy nacisk na prostatę,
- wielokrotnie nagradzany (np. Brukselska Nagroda w dziedzinie Erotyki w 2006 roku),
- bardzo komfortowy w użyciu,
- pozytywnie wpływa na ukrwienie prostaty,
- wyposażony w masującą krocze kulkę, która zapewnia użytkownikowi dodatkową stymulację,
- głębokie i dłuższe orgazmy (stymulacja prostaty daje mężczyźnie kilkakrotnie mocniejszy orgazm niż tradycyjna forma spełnienia),
- nieco grubszy odcinek penetracyjny jeszcze lepiej wypełni twoje ciało,
- utrzymanie masy wytryskowej (25% spermy to wydzielina z gruczołu prostaty) na odpowiednio wysokim poziomie,
- doskonała profilaktyka w walce z przerostem prostaty,
- produkt komfortowy w użyciu oraz niezwykle łatwy w czyszczeniu,
- dobrej jakości materiały gwarantujące bezpieczeństwo dla Twojego ciała podczas zabawy.

Specyfikacja produktu:
a) Materiał
- polipropylen medyczny
- materiał całkowicie wolny od ftalanów i bezpieczny dla ludzkiego organizmu
- stal nierdzewna (kulka masująca krocze)

b) Wymiary urządzenia oraz waga
- długość powierzchni penetracyjnej: 10 cm
- obwód: 11,5 cm

c)Co w opakowaniu?
- oryginalnie zapakowany masażer prostaty Nexus Excel w kolorze czarnym
- instrukcja użytkownika

d) Dostępne kolory (kliknij w nazwę koloru by przejść do produktu)
- czerwony
- fioletowy
- czarny
- biały

e) Inne
- gwarancja 24 miesiące


* By uniknąć uszkodzenia produktu, sugeruje się użycie WYŁĄCZNIE lubrykantów na bazie wody!