Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: male edge

Czy aby na pewno rozmiar nie ma znaczenia? Z dostępnym w naszym sklepie systemem powiększania penisa Male Edge Extra marki Dana Medic pytania to nie będą już nigdy więcej zaprzątać Twojej głowy, a Ty będziesz mógł skupić się jedynie na realizacji swoich najpikantniejszych łóżkowych fantazji. Idealny rozmiar członka jest dla Ciebie dostępny tak łatwo, jak nigdy wcześniej.

 

Elegancki zestaw Male Edge Extra składa się z kilku przydatnych gadżetów oraz dodatkowych części zapasowych, dzięki którym zaoszczędzisz zarówno cenny czas, jak i pieniądze. Cena całego zestawu bez wątpienia odpowiada efektom, które czekają Cię w przypadku regularnego stosowania produktu. W komplecie znajdziesz urządzenie do powiększania penisa, niebiesko-białą linijkę, dwa gumowe paski, opaskę ochronną oraz przydatną podczas wyjazdów, torbę podróżną. Rezultaty są zdumiewające, a użytkownicy w swoich opiniach podkreślają, że ich przyrodzenie powiększyło się średnio o 28% długości oraz 19% obwodu, od kiedy zaczęli korzystać z produktu. Ponadto system powiększania penisa Male Edge Extra polecany jest przez lekarzy jako numer jeden wśród tego typu aparatur przeznaczonych dla mężczyzn.

 

System opracowany na bazie nauki - Male Edge Extra

 

Używając systemu Male Edge Extra opracowanego przez Dana Medic Twój penis może się powiększyć. Nie jest to żaden chwyt marketingowy, ale naukowy fakt, opinie lekarzy oraz zadowolonych użytkowników nie kłamią. Metoda, którą wykorzystuje ta aparatura, nazywana jest trakcją. Jest to prosta i bezbolesna technika mająca na celu zwiększenie rozmiaru członka nawet o kilka centymetrów. Polega ona na powolnym rozciąganiu trzonu penisa, co sprawia, że komórki dzielą się i mnożą, doprowadzając do procesu zwanego cytokinezą. W jej wyniku członek staje się wyraźnie większy nawet w przeciągu zaledwie kilku tygodni. Oczywiście, efekty są możliwe wyłącznie w przypadku regularnego stosowania.

 

Co najciekawsze, w przypadku trakcji stosowanej poprzez wykorzystanie systemu powiększania penisa Male Edge Extra, to Ty decydujesz, jakie rezultaty chcesz osiągnąć. Kiedy już będziesz zadowolony z nowego rozmiaru swojego penisa, jedyne co pozostanie Ci do zrobienia, to podziwianie widocznych efektów. Ponadto masz gwarancję, że wynik trakcji nie cofnie się, a Twój członek nie wróci do swoich dawnych rozmiarów. Urządzenie to powoduje bowiem trwałe rozciąganie, dzięki czemu Twój nowy rozmiar pozostanie z Tobą już na zawsze. Kup system powiększania penisa Male Edge Extra i poznaj na własnej skórze zupełnie nowy wymiar przyjemności. 

 

Parametry techniczne:

 

  • Obciążenie: 1200g do 2800g
  • Wielkość penisa: 4 cm - 24 cm
  • Waga: 65 g
  • Gwarancja: 2 lata
  • Instrukcja w 12 językach
  • Powiększacz Male Edge Penis Enlarger
  • Linijka
  • 2 gumowe taśmy
  • 1 nakładka ochronna