Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: male edge

Male Edge Basic to urządzenie, które stworzone zostało z myślą o mężczyznach, którym dokuczają kompleksy odnoszące się do wielkości ich przyrodzenia. Zwalczenie tych kompleksów wpływa nie tylko na poprawę jakości życia seksualnego, ale i codziennej egzystencji, ze względu na odbudowę poczucia własnej wartości.

Male Edge Basic w swoim działaniu wykorzystuje metodę trakcji penisa, która uznawana jest za jedną z najskuteczniejszych metod zwiększania wielkości przyrodzenia. Nie ma się czego obawiać, gdyż trakcja penisa jest metodą całkowicie bezpieczną. Z tego powodu mężczyzna nie odczuwa jakiegokolwiek dyskomfortu czy bólu. Jedyne co będzie odczuwalne, to powiększenie penisa w dość krótkim czasie. Efekt jest trwały, bowiem póki co nie przedstawiono jakiegokolwiek przypadku, który wykazałby nieskuteczność tej metody. Jak zatem w praktyce wygląda trakcje członka? Zasada działania Male Edge Basic opiera się na niezwykle powolnym rozciąganiu trzonu męskiego przyrodzenia. W czasie rozciągania komórki ciała dzielą się i namnażają (jest to tak zwane zjawisko cytokinezy, szeroko omawianej na jednym z etapów szkolnej edukacji). Im częściej trakcja jest wykonywana tym proces wydłużenia przyrodzenia przebiega znacznie szybciej. Podczas każdej trakcji, cała długość penisa systematycznie jest pokrywana coraz większą ilością nowych tkanek. Powiększenie penisa, w zależności od predyspozycji mężczyzny oraz częstości wykonywania trakcji trwać może od kilku tygodni do nawet kilku miesięcy. Jednak na trwały i niezwykle wymagające efekt zawsze warto poczekać, niezależnie od tego, jak długo miałoby to trwać. Najważniejsze w tej metodzie jest to, że to mężczyzna sam może podjąć decyzję o ilości i regularności stosowania Male Edge Basic. Oczywiście logicznym stwierdzaniem jest, że dłuższe noszenie urządzenia będzie proporcjonalnie wypływało na wielkość męskiego przyrodzenia.

W dzisiejszych czasach metod na powiększenie męskiego przyrodzenia jest mnóstwo. Jednak sztuką jest znaleźć te, która da trwałe, a nie jedynie krótkotrwałe efekty, które znikną jeszcze szybciej niż po wielkim wysiłku się pojawiły. Tylko urządzenie takie jak Male Edge Basic jest w stanie zapewnić trwałe efekty, przy jego właściwym i regularnym zastosowaniu. Wszystko dlatego, że urządzenie przyczynia się do mikro- i makroskopijnych modyfikacji w budowie prącia, które po zaistnieniu są już nieodwracalne. Szacuje się, że najlepszy czas na noszenie Male Edge Basic to około 6-7 godzin w ciągu dnia. Przy zastosowalny się do tego, już po czterech miesiącach męskie przyrodzenie zwiększyć może swoją długość o 1,5 -2 cm.

Wielu mężczyzn chce powiększyć członka przy pomocy Male Edge Basic, jednak obawia się, iż długotrwałe stosowanie takiego urządzenie w rezultacie doprowadzić może do problemów z erekcją. To błędne myślenie, bowiem Male Edge Basic w żaden sposób nie wpływa na długość czy jakość męskiej erekcji. Co więcej, wielu użytkowników dzieli się na forach sowimi przeżyciami po zastosowaniu tego urządzenia. Według nich erekcje po trakcji penisa są znacznie silniejsze, co pozwala czerpać mnóstwo przyjemności i satysfakcji z intymnego pożycia.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.