Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Pjur (GE)

Silnie skoncentrowany lubrykant silikonowy pjur Original Bodyglide 30ml to produkt idealny dla osób, które oczekują mocnego i długotrwałego nawilżenia.

 

Jest wykonany na bazie silikonu, dzięki czemu w przeciwieństwie do preparatów, których podstawę stanowi woda, nie wysycha i daje doskonały poślizg na długi czas. Jest niezastąpiony podczas stosunków, w trakcie których brakuje naturalnego nawilżenia, podczas zabaw analnych, a także stosowania zabawek erotycznych. Produkt zapewnia wysoką wydajność, więc niewielkie opakowanie wystarcza na długi czas, nawet przy codziennym stosowaniu, a jego cena jest przy tym niska.

 

Kup już teraz mając na uwadze, że lubrykanty na bazie silikonu dają szczególnie przyjemny poślizg. Ten produkt również sprawia, że skóra staje się jedwabiście gładka i wrażliwa na dotyk, co daje przyjemność obu stronom. Ze względu na swe korzystne właściwości, lubrykant może być z powodzeniem stosowany nie tylko do nawilżania okolic intymnych w celu zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu. Stanowi także znakomity środek do masażu, zwiększający wrażliwość skóry. Zawarte w nim składniki nawilżające i natłuszczające sprawiają, że nawet wrażliwa skóra nie staje się wysuszona, a przeciwnie, za pomocą tego preparatu można zachować ją w bardzo dobrej kondycji. Sklep Świat Doznań poleca.

 

Lubrykant nie klei się, nie pozostawia trudnych do usunięcia zabrudzeń oraz jest łatwy w użytkowaniu. Specjalne opakowanie znacząco ułatwia dozowanie i pozwala na wydzielanie optymalnych ilości preparatu.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.