Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Pjur (GE)

Żel intymny Pjur Aqua 30ml to niewielki, a jednak wielki lubrykant!

 

Żel intymny Pjur Aqua to, jak sama nazwa wskazuje, lubrykant na bazie wody. Pozwoli Ci na niesamowite doznania i przyjemność, do której Ty i Twój partner będziecie chcieli wracać. Dzięki zapewnionemu doskonałemu nawilżeniu możecie być pewni, że otarcia i suchość pochwy nie będą już nigdy problemem! Produkt jest niezwykle przyjemny dla skóry i pozwala na fenomenalny poślizg podczas stosunku. Nie lepi się oraz jest jedwabiście gładki! Możecie dać się porwać razem z Pjur Aqua! Nie bójcie się eksperymentów – lubrykant Aqua idealnie sprawdzi się wraz z gadżetami erotycznymi wszelkiej maści, a jego cena, w przełożeniu na uniwersalność, jest dość niska. Dajcie się ponieść rozkoszy i wyrzućcie nudę ze swojej sypialni. Dzięki żelowi intymnemu Pjur Aqua będziecie mogli pozwolić sobie na więcej, niż do tej pory!  Najwyższa pora, byście oddali się sobie bez pamięci! Pjur aqua można stosowaź zarówno zewnątrz jak i wewnątrz prezerwatywy.

 

Żel intymny Pjur Aqua – w trosce o Wasz komfort – został poddany licznym testom dermatologicznym i spełnia międzynarodowe standardy, dzięki czemu bezpieczeństwo użytkowania to jedna z ważniejszych zalet tego produktu! Kup teraz, a już jutro będzie u Cibie. Warto wspomnieć, że mała buteleczka (30ml) produktu to nie wada! Mało tego – specjalna formuła specyfiku sprawia, że niewielka ilość zapewni Wam pełnię jego możliwości! Ponadto zabranie takiego żelu intymnego w podróż samolotem (gdzie można przewodzić płyny o objętości poniżej 100ml) nie będzie już problemem! Nasz sklep rekomenduje!

 

Produkt przebadany dermatologicznie, bezpieczny przy codziennym stosowaniu. Posiada certyfikat CE.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.