Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!

Stań się zmysłową boginią i przeżywaj ogromną rozkosz podczas każdego zbliżenia ze swoim partnerem!

 

 

Czasami z wiekiem kondycja seksualna podlega degradacji. Człowiek nie chce już uprawiać seksu tak często, tak samo nie czerpie z niego takiej przyjemności, jak jeszcze kilka lat wcześniej. Chcesz przywrócić swoje dawne pożądanie i zwiększyć przyjemność podczas zmysłowych zabaw ze swoim partnerem? Nie przechodź obojętnie obok tego zestawu!

 

Komplet zawiera trzy opakowania suplementu Viamea oraz jedno opakowanie kapsułek Libido Therapy

 

Viamea 4 szt.

Są to tabletki przeznaczone do zażywania na 30min przed planowanym stosunkiem seksualnym. Ich działanie znacznie zwiększa ukrwienie okolic miejsc intymnych, dzięki czemu będziesz w stanie odczuwać większą przyjemność podczas seksu. Stosowanie ma na celu również zwiększenie ogólnego libido. Warto zaznaczyć, że Viamea to preparat o naturalnej formule, dlatego jest to specyfik dobry dla organizmu. Zażyj jedną tabletkę na około pół godziny przed seksem z partnerem.

 

Libido Therapy 30 szt.

Jest to suplement diety przeznaczony do regularnego stosowania. Celem zażywania Libido Therapy jest znaczne powiększenie damskiego libido, ale też spotęgowanie doznań płynących z uprawiania seksu. Nie można zapominać także o tym, że efekty tego preparatu są stałe. Naturalny skład natomiast jest gwarantem bezpieczeństwa dla Twojego organizmu. To własnie dzięki zawartości ekstraktów z korzenia buraka zwyczajnego (Beta vulgaris), owoców buzdyganka naziemnego (Tribulus terrastis), czy liści miłorzębu (Ginko biloba L.), składaników od wieków stosowanych jako naturalne afrodyzjaki, Twój oragnizm zdecydowanie zwiększy dynamikę reakcji na zewnętrzne bodźce seksualne - już sama myśl o zbliżającym się stosunku, sprawi, że nie będziesz potrafiła oprzeć się pokusie. Libido Therapy będzie świetnie współgrał z tabletkami Viamea!

 

*Pamiętaj, że każdy organizm jest inny. Suplementy diety działają więc różnie na różnych ludzi. Jeżeli wystąpią reakcje alergiczne należy niezwłocznie przerwać stosowanie specyfiku. Zdjęcia prezentujące produkt stanowią wyłącznie pogląd. Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych zmian opakowania, po wprowadzeniu ich przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.