Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: nexus (uk)

Nexus Anal Starter Kit to idealny zestaw startowy dla amatorów nieskrępowanej penetracji. Składa się z trzech wyjątkowo solidnych korków analnych, z których każdy posiada inny rozmiar. Dzięki możliwości stopniowania intensywności doznań, zestaw Nexus Anal Starter Kit pozwala na delikatne rozpoczęcie zabawy, a także powolne przygotowanie się na bardziej wymagające doznania. Stanowi również idealne rozwiązanie dla początkujących.

 

Bezpieczna i efektywna stymulacja

Modele wchodzące w skład zestawu Nexus Anal Starter Kit wyprodukowane są z gładkiego i całkowicie bezpiecznego silikonu.
Materiał ten nie wywołuje żadnych uczuleń ani uczuleń, a także łatwo utrzymać go w czystości. Znajdujące się w zestawie produkty są anatomicznie dopasowane do ciała, dzięki czemu nie powodują żadnego dyskomfortu i podczas użytkowania zapewniają wyłącznie przyjemność. Najmniejszy z dostępnych korków stanowi idealną rozgrzewkę oraz wstęp do seksu analnego. Posiada grubość palca wskazującego, dzięki czemu nie jest w stanie onieśmielić nawet osób po raz pierwszy mających do czynienia z produktem tego typu. Natomiast średni oraz duży korek mogą przyczynić się do osiągania zaawansowanych etapów wtajemniczenia.

 

Idealna stymulacja

Zestawy trzech wtyczek analnych Nexus Anal Starter Kit to idealne rozwiązanie zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. W przypadku mężczyzn, doskonale sprawdzają się do efektywnej stymulacji prostaty. Dzięki swojej giętkości, zapewniają odpowiednią wygodę niezależnie od formy zabawy. Doskonale sprawdzają się u osób, które pragną rozpocząć swoją przygodę z seksem analnym. Nexus Anal Starter Kit to idealny zestaw dla początkujących. Pozwala na dobranie wielkości wtyczki do indywidualnych potrzeb, a także stopniowe zwiększanie intensywności doznań. Za sprawą optymalnego kształtu, modele uwzględnione w zestawie Nexus Anal Starter Kit mogą być bardzo łatwo aplikowane. Zapewniają doskonała stymulację wewnętrzną poprzez ucisk wywierany na obszary najwrażliwsze na taką formę doznań. 

 

Wygoda i komfort

Dzięki zastosowaniu miękkiej owalnej stopni, produkty wchodzące w skład zestawu Nexus Anal Starter Kit nie uwierają przy przyjmowaniu przez użytkownika pozycji siedzącej i są wyjątkowo wygodne. Za sprawą niezwykle komfortowego uchwytu możliwe jest dodatkowe kierowanie głębokością penetracji, niezależnie od rozmiarów wybranego korka. Produktów z zestawu Nexus Anal Starter Kit nie należy stosować w połączeniu z silikonowymi środkami nawilżającymi. Optymalnym rozwiązaniem jest lubrykant na bazie wody, które zapewniają również najlepszą efektywność doznań. Przy stosowaniu takiej formy stymulacji zaleca się także korzystanie z płynu przeznaczonego do dezynfekcji oraz neutralizacji zapachu.

 

Parametry techniczne:

Mały korek długość: 6 cm (3,62 cala) Obwód wału: 6,5 cm (2,56 cala)
Średni korek długość: 7,3 cm (2,87 cala) Obwód wału: 8,8 cm (3,46 cala)
Duży korek długość: 8 cm (3,15 cala) Obwód wału: 10,3 cm (4,05 cala)

Materiał: silikon

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

DILDO Z WIBRACJAMI

 • Długość całkowita (w cm): 

  6 / 7,3 / 8

 • Funkcje (ilość trybów wibracji): 

  brak

 • Kolor: 

  czarny

 • Materiał: 

  silikon

 • Średnica (w cm): 

  2 / 2,8 / 3,3

 • Wodoodporność : 

  tak

 • Zasilanie: 

  brak