Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: mister b (nl)

Funkcjonalność, kompatybilne wymiary i wysoka jakość wykonania, to kilka cech charakterystycznych korka analnego Mister B- Alex Buttplug. Produkt jest przezroczysty i łatwo utrzymuje się go w czystości.

 

Jeśli zastanawiasz się jaki gadżet erotyczny wybrać dla kogoś początkującego, to kup ten produkt. Korek analny Mister B będzie także strzałem w dziesiątkę dla bardzo wymagających użytkowników. Cena jaką za niego proponujemy jest adekwatna do jakości wykonania.

 

Korek analny został stworzony z polichlorku winylu. Oznacza to, że można do niego stosować różne typy lubrykantów. Sprawdzą się te nie tylko na bazie wody, ale także na bazie silikonu.

 

Ta zabawka erotyczna ma kształt, który zapewnia moc wrażeń. Korek jest zaokrąglony na górze, ma równą średnicę, obejmującą ponad połowę produktu i zwęża się na dole. Gadżet został także wyposażony w solidną podstawę.

 

Produkt jest dedykowany dla osób w każdym wieku. Mogą z niego korzystać Panie i Panowie.

 

Parametry techniczne:

- długość: 19 cm;

- obwód: 5,3-7,3 cm;

- waga: 713 g;

- kolor: przezroczysty;

- materiał wykonania: winyl;

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.