Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: electrastim (uk)

Jeśli nie miałeś jeszcze okazji spróbować korków od ElectraStim, koniecznie musisz to zmienić. Prezentowany w naszym sklepie model to nowoczesne akcesorium służące do elektrostymulacji nie tylko podczas chodzenia, ale także w trakcie siedzenia, co zapewnia specjalnie zakrzywiona baza.

 

ElectraStim Rocker Small korek analny czarny posiada stożkowaty kształt ułatwiający bezbolesne wkładanie i wyciąganie. Dla zwiększenia doznań oferowanych przez to akcesorium Rocker posiada prążkowaną teksturę, która nieco intensywniej stymuluje wrażliwe punkty ludzkiego ciała.

 

Rocker został w pełni wyprodukowany z silikonu platynowego klasy medycznej. Oznacza to, że sprawdzi się w trakcie zabawy z każdą osobą, nawet jeśli jest alergikiem lub ma wrażliwą skórę. Dlatego w towarzystwie tego korka zalecamy użycie lubrykantu na bazie wody, który nie uszkodzi akcesorium.

 

Baza, którą stanowi ten niezwykły czarny korek analny, jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi jednostkami sterującymi produkowanymi przez ElectraStim. Wystarczy wprowadzić kable do zabawki i cieszyć się intensywniejszą stymulacją na dotąd nieznanym Ci poziomie.

 

Według opinii wielu użytkowników za sprawą niewielkich rozmiarów - długości równej 10,5 cm oraz średnicy wynoszącej 3 cm ten mały korek sprawdzi się w przypadku osób, które dotychczas nie miały okazji spróbować seksu analnego lub robiły to stosunkowo rzadko.

 

Kup ElectraStim Rocker Small w atrakcyjnej cenie i wznieś się na wyżyny seksu analnego, na które dotąd nie miałeś wstępu.

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny

materiał: silikon platynowy

długość części penetracyjnej: 105 mm

średnica maksymalna: 3 cm

Sonda bipolarna

DILDO Z WIBRACJAMI

 • Długość całkowita (w cm): 

  10,5

 • Funkcje (ilość trybów wibracji): 

  brak

 • Kolor: 

  czarny

 • Materiał: 

  silikon

 • Średnica (w cm): 

  3

 • Wodoodporność : 

  tak

 • Zasilanie: 

  brak