Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: joydivision (ge)

Bezpieczne materiały, ciekawa forma i skuteczne działanie – kup Joy Division XPANDER X4+, a nie pożałujesz!

 

Joy Division XPANDER X4+ to bardzo interesujący, czarny stymulator prostaty. Posiada ciekawy kształt, co ma oczywiście swoje zastosowanie. Otwory w środku części stymulującej zamykają się bowiem na czas wkładania masażera, a kiedy ten znajdzie się na miejscu – część penetracyjna rozszerzy się. Użytkownicy potwierdzają, że to znacznie ułatwia aplikację! Nie można zapominać także o podstawie produktu wyposażonej w wypustki. Dzięki temu masażer prostaty nie tylko trafi w punkt P, ale będzie także masował perineum, czyli krocze. Zabawkę wykonano z hipoalergicznego materiału, zwanego Silikomed.

 

Warto mieć świadomość, że masowanie gruczołu krokowego pozwala na zapobiegnięcie przerostowi prostaty bądź redukcję objawów tego schorzenia (chociażby problemów z utrzymaniem erekcji).

 

Opisywany stymulator prostaty Joy Division XPANDER X4+ posiada w zestawie niewielki wibrator typu bullet. Umieszcza się go w podstawie, dzięki czemu cała zabawka może wibrować, zwiększając tym samym skuteczność masażu i przyjemność płynącą ze stymulacji. Wibrator oferuje 5 trybów wibrowania i ładuje się go kablem USB dołączonym do zestawu.

 

Nasz sklep przypomina, że anus nie ma własnych właściwości lubrykacyjnych, dlatego stosowanie Joy Division XPANDER X4+ wymaga kupna lubrykanta. Silikomed to materiał, który jest bezpieczny nie tylko dla żeli wodnych, ale także silikonowych! Pamiętaj o higienie – oczyść gadżet po każdym użyciu.

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny

materiał: Silikomed

długość użytkowa: 9,5 cm

długość całkowita: 12,8 cm

szerokość: 4,2 cm

szerokość przy aplikacji: 2,5 cm

długość uchwytu: 4,8 cm

zasilanie: akumulator litowo-jonowy

ładowanie: kabel USB (w zestawie)

funkcje: 5 trybów wibrowania

masażer

 • Aplikacja: 

  nie

 • Długość całkowita (w cm): 

  12,8

 • Funkcje (ilość trybów wibracji): 

  5

 • Kolor: 

  czarny

 • Materiał: 

  Silikomed

 • Średnica (w cm): 

  2,5

 • Wodoodporność: 

  odporny na zachlapania

 • Zasilanie: 

  akumulator