Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!

Ciesz się jeszcze większym przyrodzeniem! Poznaj Jes-Extender Titanium i kup sobie prezent!

 

Jes-Extender Titanium to profesjonalny system do powiększania penisa, który nieprzypadkowo otrzymuje tak dobre opinie. Składa się z wielu elementów, co jest spowodowane faktem, by użytkownikowi było przede wszystkim wygodnie – służą one do profesjonalnej regulacji, dlatego rozmiar Jes-Extender Titanium jest uniwersalny.

 

Jak działa ten system do powiększania penisa? Powiększenie członka jest możliwe poprzez rozciąganie go. Z tego powodu kuracja powinna być przede wszystkim regularna. Producent sugeruje codzienne użytkowanie. To nie wszystko, ponieważ za sprawą Jes-Extender Titanium można nie tylko członka powiększyć, ale również wyprostować! Dochodzi do tego fakt, że extender posiada różne poziomy obciążenia, dlatego trening może być dopasowany do indywidualnych preferencji.

 

W przeciwieństwie do innych technik powiększania penisa, system Jes-Extender Titanium jest przede wszystkim metodą stosunkowo bezpieczną, bezinwazyjną, ale przede wszystkim skuteczną. Producent gwarantuje ową skuteczność, ale zaznacza także, iż Jes-Extender Titanium musi być odpowiednio stosowany. W przeciwieństwie do operacji chirurgicznych nie ma ryzyka powikłań, ani długiego czasu rekonwalescencji. Z tego powodu Jes-Extender Titanium otrzymuje tak dobre opinie.

 

Po kilku miesiącach stosowania można zaprzestać korzystania z Jes-Extender Titanium. Nie trzeba się też obawiać, że długi czas pracy poskutkuje cofnięciem się powiększenia członka. Nie! Efekty są permanentne! Nieprzypadkowo system do powiększania penisa to coraz bardziej popularna metoda w tej dziedzinie. Warto wspomnieć, że Jes-Extender Titanium wyróżnia również zaskakująco niska cena, dlatego sklep Świat Doznań serdecznie zaprasza do zakupu!

 

Jak korzystać z Jes-Extender Titanium?

 

Powiększanie członka za pomocą Jes-Extender Titanium wymaga przede wszystkim odpowiedniego złożenia urządzenia. Spokojnie, nie jest to trudne, a instrukcję znajdziesz w opakowaniu. Początkowe obciążenie tłoków powinno wynieść 900g. Z tą wagą powinno się nosić Jes-Extender Titanium przez około 2-3 tygodnie, a także nie więcej, niż 4-5 godzin dziennie. Po tym czasie można zwiększyć obciążenie do 1200 g i użytkować nie więcej, niż 6-12 godzin dziennie. Po kilku tygodniach można przejść na najwyższe obciążenie i stosować wedle uznania.

 

Pamiętaj, że system do powiększania penisa Jes-Extender Titanium ma przez długi czas kontakt z częściami intymnymi. Z tego powodu nasz sklep przypomina, że utrzymanie higieny w tym przypadku jest szczególnie istotne, ponieważ w przeciwnym wypadku można narazić się na różnego rodzaju infekcje. Z tego powodu czyść Jes-Extender Titanium przed i po każdym użyciu. Wystarczy Ci deo tego letnia woda oraz zwykłe, antybakteryjne mydło.

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny, srebrny

materiał: silikon, plastik, mosiądz, stal nierdzewna

3 poziomy obciążenia – 900, 1200, 1500 g

Produkowany w UE i posiadający certyfikat CE