Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!

Jes Extender Original System to urządzenie służące do powiększania penisa. Nie jest to jednak typowy gadżet erotyczny, którego używanie w regularny sposób może spowodować zmiany wizualne w wielkości męskiego przyrodzenia. Jes Extender Original System to sprzęt zatwierdzony medycznie przez Międzynarodowe Sympozjum Chirurgii Rekonstrukcyjnej. Producent udziela także na ten wyjątkowy produkt dożywotniej gwarancji.

 

Urządzenie pozwala w bezpieczny i skuteczny sposób pracować nad stopniowym zwiększaniem wielkości członka.

 

Jes Extender Original System to urządzenie wykonane z w pełni bezpiecznych dla zdrowia materiałów. Nie wywołują one żadnych reakcji o podłożu alergicznym ani innego typu podrażnień skórnych. Ponadto urządzenie zostało zaprojektowane w sposób, który znalazł uznanie w środowisku lekarzy chirurgów, którzy potwierdzili jego przydatność do samodzielnie wykonywanych korekcji kształtu i wielkości męskiego członka.

 

Urządzenie jest proste w obsłudze i umożliwia intuicyjne zwiększanie siły naciągu oddziaływującej na penisa. Odnotowuje się, że używanie urządzenia niesie za sobą wzrost przyrostów członka nawet o 30%. U 61% użytkowników wystąpiła też poprawa w zakresie ustąpienia kłopotów z erekcją.

 

Producent, mając na względzie dobro swoich klientów i ich zróżnicowane możliwości finansowe ustanowił różne pakiety umożliwiające zakup tego wyjątkowego produktu (poczynając od "edycji lekkiej" aż do "edycji złotej"). Dzięki temu klient samodzielnie zdecyduje, która z dostępnych opcji będzie dla niego najbardziej korzystna w zakresie dostępnych ustawień urządzenia i kosztów finansowych z nimi związanych.

 

Korzystanie z tego typu sprzętu medycznego do rozciągania penisa jest w pełni bezpieczne - czego gwarantem jest wspomniany fakt, iż Jes Extender powstał przy współpracy ze światowej klasy medykami. Urządzenie to w odróżnieniu od niesprawdzonych medycznie wyrobów nie spowoduje żadnych uszkodzeń tak newralgicznej części ciała, jaką jest męskie prącie. Dlatego na zdrowiu i bezpieczeństwie nie warto oszczędzać. Podróbki urządzenia nie są bowiem sprzętem medycznym i nie zostały sprawdzone przez lekarzy pod względem gwarantowanych efektów jak i wpływu używania artykułu na zdrowie.

 

W naszym sklepie możesz nabyć ten wyjątkowy, cieszący się pozytywnymi opiniami produkt w atrakcyjnej cenie. Nie zwlekaj i kup go już dziś.

 

Specyfikacja urządzenia:

średnica konstrukcji: 6,5 cm

waga: 164 g

wodoodporność: tak

materiał: tworzywo sztuczne i metal