Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: dana medic (dk)

Niezadowolenie z rozmiarów przyrodzenia należy do bardzo częstych problemów wielu mężczyzn; każdemu Panu, który marzy o powiększeniu swojego penisa, polecamy dostępny do zakupu w naszym sklepie profesjonalny system Jes-Extender Gold.

 

Jes-Extender Gold stanowi system do powiększania penisa, który wyróżnia się wysokim poziomem wykonania oraz przynoszeniem wyraźnych i szybkich efektów. Jes-Externder Gold wykorzystuje siłę naciągową, która powoduje powiększenie członka zarówno w długość, jak i w obrębie jego średnicy. Ponadto, urządzenie może przysłużyć się także Panom, którym zależy na wyprostowaniu swojego przyrodzenia. Siła naciągowa często polecana jest jako bezpieczna i niezwykle skuteczna alternatywa dla skomplikowanych i ryzykownych zabiegów chirurgicznych; udowodnione zostało, że poddawanie członka regularnemu i stałemu rozciąganiu prowadzi do dzielenia i namnażania komórek, co stopniowo zwiększa masę tkanki i w efekcie prowadzi do wydłużenia oraz pogrubienia penisa. Zestaw został dostosowany tak, aby dopasować się do indywidualnych preferencji użytkownika; warto rozpocząć od najmniejszego obciążenia i zwiększać je stopniowo. Osiągnięte efekty pozostają trwałe, nawet po zaprzestaniu korzystania z urządzenia Jes-Extender Gold, co ceni sobie wielu Panów. 

 

W skład zestawu wchodzą takie elementy jak jednostka bazowa, pasek mocujący wykonany z gumy, silikonowy wężyk, plastikowy element służący mocowaniu pasków oraz wężyka, ramiona wydłużające o różnej długości, gąbka zabezpieczająca, gaza, podkładka pod wężyk, zapięcie z rzepem, klucze do skręcenia zestawu oraz płyta DVD, na której zapisana jest szczegółowa instrukcja obsługi Jes-Extender Gold. Warto nadmienić, że zestaw jest bardzo łatwy do utrzymania w czystości - wystarczy przemywanie go w ciepłej wodzie z dodatkiem antybakteryjnego mydła, aby urządzenie pozostało w higienicznym stanie i służyło użytkownikowi jak najdłużej. 

 

Jes-Extender Gold to niezwykle profesjonalny system do powiększania penisa, który pozwoli na cieszenie się trwałymi i widocznymi efektami jego stosowania. Możliwe do zwiększenia długość (do 28%) i obwód (do 19%) sprawiają, że wielu Panów szczególnie chwali sobie owo urządzenie; świadczą o tym liczne opinie, skupiające się zarówno na skuteczności, jak i konkurencyjnej cenie zestawu. 

 

Parametry techniczne:

  • kolor: czarny, złoty;
  • materiał: silikon, plastik, guma, pokrycie z 24-karatowego złota;
  • 4 ramiona wydłużające o długości 5 cm; 2 ramiona wydłużające o długości 2,5 cm; 2 ramiona wydłużające o długości 1,25 cm.