Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!

Bijoux Indiscrets MAZE H Harness - uprząż BDSM skóropodobna (czarny) to gadżet, będący symbolem połączenia mody z erotyczną ekstrawagancją. Noszeniu uprzęży daleko jednak jest do niesmacznych skojarzeń – strój zawierający MAZE H Harness Black nadal pozostaje szykowny i stylowy. Takie akcesoria erotyczne dedykowane są kobietom, które pragną prezentować swoją pewność siebie w każdej sytuacji, nie tylko w łóżku.

 

Skóropodobne paski wykonane zostały z poliuretanu, który jest bezpiecznym dla skóry materiałem. Nie odnotowano dotychczas alergii czy podrażnień spowodowanych noszeniem tej uprzęży na klatkę piersiową, a opinie zadowolonych klientek wskazują na wysoką jakość produktu.

 

MAZE H Harness to uprząż w kształcie litery H. Posiada regulację w trzech miejscach: na plecach, klatce piersiowej oraz szyi. Dzięki temu daje się wyregulować w optymalny sposób i dopasowuje do każdej figury.

 

Pozwól wyjść z cienia swojej drapieżnej naturze! Bijoux Indiscrets to marka, która jak żadna inna potrafi zaprojektować produkt, będący z pozoru klasyczną biżuterią. Gadżety na pierwszy rzut oka nie budzą skojarzeń ze sferą erotyczną życia, dzięki czemu wykorzystywać je można nie tylko w trakcie miłosnych zabaw, ale także na co dzień. Szeroka gama produktów marki, w tym MAZE H Harness kupić można w sklepie Świat Doznań, który zaskakuje konkurencyjnymi cenami.

 

Włącz nietypową biżuterię do swoich codziennych stylizacji, czym w subtelny sposób wzbudzisz pożądanie wśród współpracowników, klientów i osób mijanych na ulicy. Masz okazję przełamać stereotyp, który szkaluje dobre imię kobiet poprzez udowodnienie, że kobieta odważnie prezentująca pewność siebie nie musi budzić skojarzeń erotycznych a jedynie podkreślać świadomość swojej atrakcyjności.

 

Ten i inne gadżety wysyłamy w dyskretnej paczce, na której próżno szukać logo sklepu czy marki produktu. Rozejrzyj się zatem w naszej ofercie i zdecyduj na wartościowy zakup!

 

Parametry techniczne:

- marka: Bijoux Indiscrets;

- kolor: czarny:

- materiał: poliuretan:

- kształt: litera H;

BIŻUTERIA DO CIAŁA

  • kolor: 

    czarny

  • materiał: 

    poliuretan

  • wymiary (w cm): 

    regulowany