Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Bijoux Indiscrets potrafi zszokować swoją uniwersalnością. Bo taki właśnie jest pozornie niewinny model MAZE Chest Thin Harness. To bardzo prosta i nieskomplikowana uprząż, która spokojnie może być traktowana jako nietuzinkowa i odważna biżuteria, czy uzupełnienie wydekoltowanej, czarnej sukienki wieczorowej. Świetnie podkreśla mocny, zdecydowany charakter kobiety, która ją nosi (lub przeciwnie, może też sugerować skłonność Pani do uległości i potrzebę podporządkowania się silnemu, władczemu partnerowi).

 

Uprząż wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, jakim jest obojętny dla zdrowia poliuretan. Świetnie się czyści i nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych. Nie wchodzi w reakcję z ludzką skórą i nie powoduje podrażnień o podłożu alergicznym. Może być więc noszona na nagie ciało lub jako dekoracja na odzież wierzchnią. Będzie świetnym wprowadzeniem w świat perwersji czy BDSM. Doskonale wypełni też nudę w sypialni lub zastąpi klasyczną, materiałową bieliznę erotyczną, która z czasem może niektórym wydawać się zbyt cukierkowa i przewidywalna. Właścicielka sama decyduje, kiedy i w jakiej konfiguracji chce ją założyć. Nie ogranicza Cię nic poza Twoją wyobraźnią i śmiałością.

 

Chest Thin Harness to nieskomplikowany układ pasków ze skóry syntetycznej, misternie i wyzywająco połączonych za pomocą mocnych i estetycznych O - ringów.

 

Specyfikacja techniczna Bijoux Indiscrets MAZE Chest Thin Harness:

Materiał: skóra wegańska syntetyczna (poliuretan)

kolor: brązowy

rozmiar: uniwersalny (dołączone dwa paski przedłużające 25 x 1,5 cm).

 

Sklep erotyczny Świat Doznań zaprasza do zakupu tego przedmiotu, niezmiennie cieszącego się najlepszymi opiniami wśród użytkowników. Rewelacyjna jakość w świetnej cenie.

BIŻUTERIA DO CIAŁA

  • kolor: 

    czarny

  • materiał: 

    poliuretan

  • wymiary (w cm): 

    regulowany