Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Bijoux Indiscrets MAZE 8 Harness - skóropodobna uprząż BDSM w kolorze czarnym to produkt, który udowadnia, że uprząż to nie tylko symbol BDSM wykorzystywany w trakcie igraszek, ale i ciekawy dodatek do noszenia na co dzień. Kontrowersyjny gadżet świetnie odzwierciedla odważne usposobienie, pozostając jednak nadal eleganckim elementem stroju. Zalecany jest kobietom, które lubią być postrzegane jako drapieżne i niepozbawione pewności siebie.

 

Prezentowana uprząż to solidny skóropodobny materiał połączony za pomocą dwóch pasków w cyfrę osiem. Posiada regulację w pasie, a więc daje się dopasować zarówno do drobnego, jak i krąglejszego ciała. Raz kupiony lubi więc pozostać z właścicielką na długie lata.

 

Pragniesz dyskretnie uwodzić, jednak nie potrafisz dopasować ubrań tak, by nadal pozostać szykowną? Spróbuj włączyć do białej koszuli Maze 8 Harness Black, co w efekcie będzie wyglądać odważnie i kusząco, a przy tym stylowo. Partnerowi zaś możesz pokazać się ubrana w samą jedynie uprząż, co z pewnością uwieńczone zostanie ognistym i satysfakcjonującym seksem.

 

Biżuteria do ciała marki Bijoux Indiscrets to przemyślane produkty stworzone z myślą o niekonwencjonalnym urozmaiceniu pożycia seksualnego, do którego świetnym wstępem jest noszenie uprzęży skóropodobnej. Ich produkty są bezpieczne dla zdrowia, a uprząż Maze 8 wykonano z poliuretanu.

 

Opinie kobiet jasno wskazują na to, że od kiedy noszą gadżet na sobie stały się bardziej otwarte w łóżku i bardziej pewne siebie, a początkowe obiekcje szybko zniknęły.
Jeżeli czytasz ten opis, to z pewnością zainteresowana jesteś kupnem uprzęży w dobrej cenie Musisz zatem wiedzieć, że znajdujesz się w idealnym ku temu miejscu! Maze 8 nabyć można w sklepie Świat Doznań, który posiada w ofercie także inne modele biżuterii Bijoux Indiscrets – gadżetów, które przełamują krzywdzące stereotypy.

 

Nie martw się o dyskrecję, gdyż nasza firma dba o to, by nikt nie dowiedział się, co zamówiłaś. Nowiutka uprząż dotrze do Ciebie opakowana w pudełko bez emblematów, naklejek czy symboli firmy.

 

Parametry techniczne:

- marka: Bijoux Indiscrets;

- kolor: czarny:

- materiał: poliuretan:

- kształt: cyfra 8;

BIŻUTERIA DO CIAŁA

  • kolor: 

    czarny

  • materiał: 

    poliuretan

  • wymiary (w cm): 

    regulowany