Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: medica-group (pl)

Niewielki i mało atrakcyjny biust często jest powodem kompleksów u kobiet. Nie czują się one piękne i sądzą, że nie mają szansy zwrócić na siebie uwagi mężczyzn. Chcą zrobić coś ze swoim problemem, aby poczuć się dobrze w swoim własnym ciele. Właśnie dla takich osób powstał preparat Biggerbust kapsułki, który dzięki niesamowitemu składowi, jest rozwiązaniem na wiele kobiecych problemów.

Środek ten przyczynia się do powiększenia wielkości piersi, a także zwiększenia ich objętości. Działa również na obwisły, mało zachęcający biust podnosząc go i dodając mu seksapilu.
Po spożywaniu kapsułek biust stanie się zaokrąglony i zdecydowanie bardziej jędrny.
Bez specjalnych biustonoszy, zostanie osiągnięty efekt Push-Up.

Preparat również nawilża skórę biustu i sprawia, że wygląda ona zdrowiej.
Mikrokrążenie piersi zostaje pobudzone, a procesy starzenie spowolnione.

Stosowanie środka wzmacnia pewność siebie kobiety i jej własne poczucie atrakcyjności. Nie będzie musiała wstydzić się już swoich drobnych piersi, a zamiast tego, z dumą odkryje, że dzięki dzisiejszemu rozwojowi technologii, możliwa jest zmiana swojego życia na lepsze i porzucenie kompleksów daleko za sobą.

Dzieje się tak niezależnie od przyczyn, z jakich piersi są w nie najlepszym stanie. Niektóre kobiety mają problem z biustem przechodząc przez menopauzę, inne raczej wielokrotnie odchudzając się i tyjąc. Niezależnie od tego, co jest powodem, Biggerbust to sprawdzony środek, któremu zaufało już bardzo wiele Polek i aż 91% z nich poleca ten produkt.

Według zapewnień producenta, efekty spożywania kapsułek widać już w wielu przypadkach, przed czwartym tygodniem stosowania.

Oczywiście wszystko zależy od indywidualnych cech i reakcji organizmu na przyjmowany produkt. Im dłużej kobieta przyjmuje kapsułki, tym lepszy efekt końcowy jest w stanie osiągnąć. Można go jeszcze zmaksymalizować, stosując dodatkowe specjalne serum (Biggerbust żel).


Dawkowanie:

Do prawidłowego działania preparatu, należy spożywać trzy kapsułki dziennie i popijać je łykiem wody.

Ważne, aby nie przekraczać zalecanej dawki dziennej, ponieważ każdy preparat w nadmiarze może wywoływać określone efekty uboczne.
Należy być cierpliwym i stosować preparat według zaleceń producenta, a biust wkrótce stanie się piękniejszy.
W opakowaniu znajduje się aż 90 kapsułek leku Biggerbust, więc jest ono niezwykle wydajne - starcza aż na miesiąc stałego użytkowania.

Biggerbust ma jasno określone składniki, pochodzenia naturalnego. Należą do nich szyszki chmielu, które już od wielu lat stosuje się w kosmetologii z uwagi na właściwości upiększające. Jednym z najważniejszych składników jest jednak ekstrakt 8% z koniczyny czerwonej, zioło powszechnie uznawane za bardzo dobry sposób na powiększenie biustu i odzyskanie przez niego witalności. Działa kojąco na skórę, a także nie powoduje skutków ubocznych. W preparacie znajduje się również soja.

 

*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. W razie wystąpienia reakcji alergicznych należy przerwać kurację. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.