Wibrator z... kamerą – kobiece potrzeby rosną

Wibrator z... kamerą – kobiece potrzeby rosną

Rynek zabawek erotycznych z każdym dniem powiększa się coraz bardziej. Pośród nich, niestrudzenie od XIX wieku, także wibrator ma swoje zaszczytne miejsce. Stosowany ongiś przez ludzi zajmujących się medycyną w krajach anglosaskich, skutecznie leczył ówczesne kobiety z objawów histerii. Pomimo dużego odstępu czasu nie stracił on jednak na swojej popularności, a na jego zakup decyduje się coraz więcej pań oraz par, chcąc urozmaicić swoje doznania.

Wystarczy przejrzeć oferty sklepów erotycznych, by już po kilku chwilach zorientować się, że obecnie w tym asortymencie występują także mniej falliczne z wyglądu zabawki, które jednakowoż spełniają doskonale swoją tradycyjną funkcję. Coraz częściej wzornictwo wibratora dyktuje nowoczesny trend do niesugerujących przeznaczenia kształtów, a tym samym do dyskrecji.

Jakiś czas temu firma SVAKOM zdecydowała się podjąć wyzwania i wznieść kobiece doznania na kolejny poziom. Eksperci zatrudnieni do tego projektu, dniami i nocami głowili się nad tym problemem, aż w końcu z laboratorium rozległo się archimedesowskie „Eureka”! Taka była w wielkim skrócie historia powstania
modelu GAGA.

Ten dostępny w trzech kolorach (biel, czerń i fiolet) wibrator zaskakuje dziś każdego, kto się na niego natknie. Choć z wyglądu przypomina raczej kontroler ruchu dołączany do konsoli do gier, daje on równie dużą, o ile nie większą, frajdę z użytkowania, ale po kolei...

Produkt ten posiada dwie arcyważne i ciekawe cechy.

Pierwszą z nich jest sposób jego wibracji. System, obsługujący prace Svakom Gaga sprawia, że zachowuje się on w sposób inteligentny, ponieważ niweluje problem adekwatności aktualnych doznań i trybu wibracji. Sprowadza się to do tego, że to on sam staje się towarzyszem w kolejnych etapach spełnienia intymnego. Zacznie od gry wstępnej, a gdy wyczuje odpowiedni moment omota Cię mieszanką radości i namiętnych pieszczot, doprowadzając do orgazmu. Na tym nie koniec jego zadania. Kiedy ty będziesz leżeć upojona nektarem najwyższego doznania on otuli Cię czule, wydłużając Twoją rozkosz.

Drugą przełomową opcją jest zastosowanie w Svakom Gaga kamery endoskopowej. Zabieg ten czyni z tego produktu unikalny i bezkonkurencyjny przedmiot przeznaczony w celu dawania kobiecie radości. Endoskopowy charakter kamery oznacza, że zarówno optyka jak i światło! zostają doprowadzone do wnętrza kobiecego ciała podczas zabawy i eksperymentów z użyciem tego wibratora (takie kamery stosuje się w medycynie). Intymność na rynku erotycznym przechodzi więc także na wyższy level.

Zastosowanie kamery (mogącej nagrywać obraz w jakości HD) ma bardzo wiele zastosowań. Kobieta uzyskuje w tym przypadku większą świadomość własnego ciała – dotychczas zarezerwowana była ona tylko dla ginekologa – oraz odkrywa jego tajemnice. Mężczyzna również może czerpać radość ze wspólnych igraszek łóżkowych, kiedy jego partnerka używa modelu Gaga. Może np. oglądać obraz na swoim komputerze, gdyby akurat musiał wyjechać, a oboje odczuwacie potrzebę bliskości.

Ten ekskluzywny wibrator zabiera swoje użytkowniczki w świat gdzie pulsowanie, wibracje i obraz idą w jednym szeregu, angażując więcej zmysłów i dając więcej doznań. Cichy poziom hałasu pracy Svakom Gaga, a także medyczny sylikon jakim jest pokryty niezaprzeczalnie są kolejnymi wyznacznikami jego jakości. Ponadto jest to produkt całkowicie wodoodporny (mycie go pod strumieniem wody z kranu nie zagrozi jego funkcjonowaniu), a wbudowana bateria jest w stanie pracować aż do 8 godzin przy ładowaniu w zaledwie 1,5!

Czy panie go pokochają tak jak on kocha spełniać ich potrzeby?

To się okaże :)