Wczytuję dane...

Doskonała zabawka dla miłośników niewibrujących gadżetów – kup Aneros Progasm Ice InterMediate Prostate Massager Black!

 

Aneros Progasm Ice InterMediate Prostate Massager Black to skuteczny, czarny masażer prostaty. Wyróżnia się ciekawym wzornictwem i nie jest ono przypadkowe. Głównym elementem gadżetu jest trzon penetracyjny, który został wyprofilowany w taki sposób, by zawsze doskonale pasował do męskiej anatomii, dzięki czemu zabawka zapewnia niesamowitą przyjemność i skuteczność stosowania. Opinie użytkowników z całego świata doceniają fakt, że produkty tej marki są wykonywane we współpracy z lekarzami, dlatego są nie tylko bezpieczne, ale idealnie dopasowane do swoich zastosowań. Nie inaczej jest w przypadku Aneros Progasm Ice InterMediate Prostate Massager Black. Stymulator prostaty został wykonany z plastiku certyfikowanego przez amerykańską instytucję FDA.

 

Co ciekawe, masażer prostaty Aneros Progasm Ice InterMediate Prostate Massager Black nie posiada napędu wibracyjnego, jednak nadal daje sporo przyjemności. Swoją pracę opiera na skurczach odbytu. Mianowicie, kiedy mięśnie się zacisną, stymulator odrobinę zmieni swoje położenie. Dzięki temu podstawa powinna mocniej docisnąć się do perineum, czyli krocza.

 

Opinie specjalistów potwierdzają, że stymulowanie prostaty jest dobrym sposobem na poprawę kondycji seksualnej i zapobiegnięcie przerostowi gruczołu krokowego. Dolegliwość ta objawia się np. problemami z utrzymaniem erekcji. Przy tym wszystkim stymulacja za pomocą Aneros Progasm Ice InterMediate Prostate Massager Black może zapewnić ultra mocny orgazm! Jego cena jest adekwatna do jakości.

 

Nasz sklep przypomina, że zabawy analne w każdym przypadku wymagają odpowiedniej lubrykacji. Nawilżenie zagwarantujesz stosując dobry lubrykant. Polecamy kupno żelu na bazie wody, ponieważ ten rodzaj będzie odpowiedni dla wszystkich gadżetów erotycznych na rynku. W trosce o swoją higienę myj Aneros Progasm Ice InterMediate Prostate Massager Black po użyciu. Wystarczy Ci bieżąca woda i mydło.

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny

materiał: plastik certyfikowany przez FDA

długość: 14 cm

długość do penetracji: 11 cm

średnica: 3,3 cm

masażer

 • Aplikacja: 

  nie

 • Długość całkowita (w cm): 

  14

 • Kolor: 

  czarny

 • Średnica (w cm): 

  3,3