Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: Feelosophia

Nasz sklep oferuje wysokiej jakości produkt marki Please - Feelosophia Please Ana. Przeznaczony jest on dla wszystkich osób, które wiedzą co to znaczy BDSM oraz zabawy związane z sex dominacją. Kup i wypróbuj ten innowacyjny produkt, a przekonasz się, że sex chłosta może być bardzo przyjemna.

 

Feelosophia Please Ana to packa wykonana z miękkiej skóry naturalnej w kolorze czarnym. Gadżet pozwala sprawiać przyjemność osobie uległej poprzez dawanie klapsów. Całość prezentuje się bardzo estetycznie, bowiem packa jest ręcznie wyszywana. Produkt powstał w Polsce przez wybitnych specjalistów w firmie z trzydziestoletnią tradycją, która słynie z wyrobów skórzanych. Aby jak najdłużej zachować pierwotny wygląd gadżetu do zabaw erotycznych, wystarczy raz na jakiś czas użyć preparatu do pielęgnacji skóry. W razie potrzeby produkt można umyć wodą z mydłem. Cena packi jest bardzo niska, o czym wspominają również zadowoleni kupujący. Opinie jakie można przeczytać na temat produktu Feelosophia Please Ana, pokazują, iż jest to gadżet w pełni spełniający swoją rolę i jak najbardziej warty swojej ceny. 

 

Zastosowanie 

Packa Feelosophia Please Ana świetnie sprawdzi się dla początkujących amatorów zabaw BDSM jak i dla doświadczonych osób, które nie wyobrażają sobie gry wstępnej i seksu bez dominacji i sex chłosty. Packę należy używać w sposób rozsądny - wyłącznie na miękkich częściach ciała, z pominięciem okolicy nerek. 

 

Parametry techniczne:

Całkowita długość - 45 cm 

Długość packi - 26 cm 

Szerokość packi - 4,5 cm

Kolor - czarny 

Materiał - skóra naturalna

PEJCZ

  • długość (w cm): 

    45

  • kolor: 

    czarny, fioletowy

  • materiał: 

    skóra naturalna