Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: nexus (uk)

Nowsza, ulepszona wersja popularnego masażera erotycznego. Standardowy wcześniej, rotujący masażer prostaty został wzbogacony o więcej funkcji, zapewniających szerszą przestrzeń do zabawy. Wykonany  całkowicie z silikonu i w pełni wodoszczelny.

 

Masażer prostaty Nexus Revo Intense New oferowany przez nasz sklep, jest urządzeniem zapewniającym niezwykle precyzyjną stymulację. Dzięki swojemu funkcjonalnemu kształtowi jest niezwykle komfortowy przy użyciu w trakcie stymulacji. Masażer oddziałuje jednocześnie na dwa obszary - kroczę i prostatę, oferując dwie szybkości rotacji samej podstawy urządzenia, oraz trzy rodzaje intensywności wibracji, które będą oddziaływać na kroczę. Dzięki akumulatorowi, jaki masażer prostaty ma wewnętrznie wbudowany, nie ma potrzeby wymiany baterii, ponieważ urządzenie jest ładowane przy pomocy ładowarki USB, którą dołącza się do opakowania. Pełne, czterogodzinne ładowanie zapewnia możliwość zabawy przez około dziesięć godzin. Jest to produkt, którego cena jest adekwatna do jakości - podobnie jak w przypadku innych produktów z oferty sklepu.

 

Materiał, z którego został wykonany masażer prostaty Nexus Revo Intense New to silikon medyczny. Jest on niezwykle gładki i bezpieczny dla skóry, co sprawia, że komfort użytkowania jest możliwie jak najlepszy. Masażer prostaty jest również odporny na zachlapania, a wyczyścić go można przy użyciu ściereczki i ciepłej wody z dodatkiem mydła antybakteryjnego. Celem intensyfikacji poziomu doznań, jaki masażer prostaty zapewnia, zaleca się użycie lubrykantów. Należy jednak pamiętać o tym, aby były wyprodukowane na bazie wody - ponieważ ich odpowiedniki na bazie silikonu mogą uszkodzić strukturę materiału, z jakiego został wykonany masażer.

 

Masażer prostaty - jak działa?

Stymulacja obszaru, na jaki działa masażer prostaty, pozwala przede wszystkim na zwiększenie intensywności orgazmu i przyjemności czerpanej z zabawy. Jednak niesie za sobą również korzyści zdrowotne. Najlepszy masażer prostaty pozwala jednocześnie na stymulację krocza i obszaru analnego, dzięki czemu najbardziej czułe strefy erogenne są pobudzane.
Jeśli chodzi o działanie masażera prostaty - opinie mężczyzn, którzy zdecydowali się na ten rodzaj stymulacji, są bardzo pozytywne. Według osób, które sprawdziły działanie masażu prostaty, każdy mężczyzna powinien doświadczyć tego przynajmniej raz w życiu. Kup więc masażer prostaty, aby przekonać się o tym na własnej skórze.

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny
materiał: silikon medyczny, przeznaczony do kontaktu z żywnością
akumulator: wykonany z ABS
całkowita wysokość: 136 mm
wysokość części penetracyjnej: 90 mm
średnica najgrubszego miejsca części penetracyjnej: 34 mm
podstawa: 131 mm
zasilanie: akumulator litowo-polimerowy 3,7V, 1200mAh
ładowanie: kabel USB
czas ładowania: 2,5 godziny
czas użytkowania: do 6,5 godziny
liczba dostępnych trybów stymulacji: 6
liczba możliwych prędkości ruchu: 2
liczba możliwych kierunków obrotu: 2
łączna liczba możliwych kombinacji stymulowania: 34

Dodatkowe właściwości: wodoszczelny do jednego metra, zgodnie ze standardami IPX7

masażer

 • Aplikacja: 

  nie

 • Długość całkowita (w cm): 

  13,6

 • Funkcje (ilość trybów wibracji): 

  34 kombinacje

 • Kolor: 

  czarny

 • Materiał: 

  silikon i ABS

 • Średnica (w cm): 

  3,4

 • Wodoodporność: 

  tak

 • Zasilanie: 

  akumulator