Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Ciesz się jeszcze większą przyjemnością i zabierz do swojej sypialni Lovense Domi Male Attachment!

 

Lovense Domi Male Attachment to profesjonalna nakładka na masażer do ciała Lovense Domi i Domi 2. Przez to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z samym gadżetem, dla którego powstał Lovense Domi Male Attachment. Dlaczego stosowanie takiej nakładki jest dobrym pomysłem? Standardowo masażer w kształcie różdżki jest świetnym pomysłem w ramach drobnych pieszczot, jednak chcąc więcej najpewniej nie będzie dawał tyle satysfakcji. Tymczasem nakładka Lovense Domi Male Attachment posiada część penetracyjną, a więc zamieni Domi na masażer prostaty! Trzon zabawki jest lekko zakrzywiony, a dzięki temu idealnie dopasowany do męskiej anatomii. To nie wszystko, ponieważ korzystnie z Domi urozmaici druga część nakładki, którą jest stymulator penisa zaopatrzony w liczne wypustki. Dzięki temu Twoje samotne wieczory już nigdy nie będą takie same. Opinie użytkowników potwierdzają również, że nakładka pozwala urozmaicić grę wstępną kochanków, którzy wcześniej stosowali sam masażer do ciała.

 

Nie da się zapomnieć, że nakładka Lovense Domi Male Attachment została wykonana z najwyższej jakości materiału, którym jest silikon bez dodatku ftalanów. Tworzywo ze względu na swoje hipoalergiczne właściwości jest bezpieczne w użyciu, a przy tym wyróżnia je przyjemna w dotyku faktura.

 

Stosując masażer prostaty należy pamiętać, by zadbać o odpowiednie nawilżenie, ponieważ odbyt nie ma własnych właściwości lubrykacyjnych. Kupuj tylko żele na bazie wody, ponieważ inne mogą zniszczyć silikonową powłokę Lovense Domi Male Attachment. Przed i po użyciu umyj nakładkę z pomocą wody i mydła antybakteryjnego.

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny

materiał: silikon bez dodatku ftalanów

długość całkowita: 18 cm

szerokość nakładki: 5,1 cm

długość do penetracji: 9,4 cm

zgodność: nakładka przeznaczona wyłącznie do użytku z masażerem do ciała Lovense Domi i Lovense Domi 2

masażer

 • Aplikacja: 

  nie

 • Długość całkowita (w cm): 

  18

 • Kolor: 

  czarny

 • Materiał: 

  silikon

 • Średnica (w cm): 

  5